OGZ Posta İdaresi (Eleştiriler)
Ukyo Tachibana
Üye
Bu ayki idarede, 2. mektupta bir ironi falan vardı da ben mi göremedim? Yoksa keyfi olarak "Benim dışımda başka bir yazarın övülmesini sonucu budur." mesajı mı verildi? Eren Okka umarım mektubun sahibiyle dalga geçmeye çalışmadı da ben yanlış anladım. Yoksa OGZ'ye yakışmayacak bir durum söz konusu.. :S
Dark_BlueDark_Blue
Üye

Bu ayki idarede, 2. mektupta bir ironi falan vardı da ben mi göremedim? Yoksa keyfi olarak "Benim dışımda başka bir yazarın övülmesini sonucu budur." mesajı mı verildi? Eren Okka umarım mektubun sahibiyle dalga geçmeye çalışmadı da ben yanlış anladım. Yoksa OGZ'ye yakışmayacak bir durum söz konusu.. :S

Başlarda ironi var gibi görünse de,son cümlenin ironi ile alakası yok.Bence de hiç hoş olmamış...

Hatta ve hatta bu ayki Posta İdaresi'nin diğer derginin benzer bölümü ile arasında hiçbir fark yok(Seviye olarak ) .
erengyerengy
Mod
Sayfaların (ve de mektubun) devamını okudunuz mu peki? Şaka skalasında eşekliğe yaklaştığının farkındayım ama eğer devamını okuduğunuz halde böyle düşünüyorsanız üzülürüm gerçekten.
Dark_BlueDark_Blue
Üye
erengy dedi:

Sayfaların (ve de mektubun) devamını okudunuz mu peki? Şaka skalasında eşekliğe yaklaştığının farkındayım ama eğer devamını okuduğunuz halde böyle düşünüyorsanız üzülürüm gerçekten.

Mehmet Fan Club <3 başlıklı mektup için,başta şaka ile karışık cümleler yazılmasına rağmen "Öyle olsun Kaan," kısmından sonrası OGZ'ye yakışmamış.<br />
Diğer bazı  mektupları da okudum ve sanki gereksiz yere komiklik yapılmaya çalışılmış gibi geldi bana ( Tıpkı,öteki dergide yapıldığı gibi.) Aynı şeyi,Organize Sanayi'nin birkaç bölümü için de söyleyebilirim.
erengyerengy
Mod
Spoiler'a alayım her ihtimale karşı:
Spoiler:
Kaan'ın mektubu orada kesiliyor ama ileriki sayfalarda devam ediyor, devamını okudunuz mu derken onu kastetmiştim. Şakayla karışık değil, şaka zaten. Riskli bir hareket olduğu doğru ama başka türlü aynı etkiyi nasıl yaratabilirdim ki?

Şimdi tekrar bakıyorum ama okşama muhabbeti haricinde gereksiz komiklik ya da sululuk denilebilecek bir şey göremiyorum. Hani o kadar da olsun be Dark_Blue. Ciddi soruların ciddi cevapları da var, bir dengesizlik yokmuş gibi geliyor bana vallahi.
MelkorMelkor
Üye
ahah güzelmiş =). burdaki tepkilerle daha güzel olmuş.
lazaruslazarus
Üye
erengy dedi:

Spoiler'a alayım her ihtimale karşı:

Spoiler:
Kaan'ın mektubu orada kesiliyor ama ileriki sayfalarda devam ediyor, devamını okudunuz mu derken onu kastetmiştim. Şakayla karışık değil, şaka zaten. Riskli bir hareket olduğu doğru ama başka türlü aynı etkiyi nasıl yaratabilirdim ki?

Şimdi tekrar bakıyorum ama okşama muhabbeti haricinde gereksiz komiklik ya da sululuk denilebilecek bir şey göremiyorum. Hani o kadar da olsun be Dark_Blue. Ciddi soruların ciddi cevapları da var, bir dengesizlik yokmuş gibi geliyor bana vallahi.

Bence yapılan yerine tam anlamıyla "oturmuş".İlk okuduğumda "hadi canım" demişken devamında beni affallatması gayet iyi olmuş.
Dr.FreeMan
Üye
Buda onun 1 Nisan şakası Kurban olarakda Kaan adlı arkadaşı seçmiş.
FeylingFeyling
Üye
Nasıl inanabildiniz öyle birşeyin ciddi olabileceğine anlamıyorum :D En komik forum sayfaları başlığında gülüyoruz bir de şakaları ciddiye alanlara.
soloistdeve
Üye
posta idaresinin malini ne?
discussioncontroller