Aylık Ücret?
Xx_KiLLeR_xXXx_KiLLeR_xX
Üye
Selam Arkadaşlar,

Deneme sürümünden sonra oyuna devam etmek istersek aylık ücreti olacak mı? Yoksa sadece orijinal satın almamız yeterli mi?

Saygılarımla...
arsenicarsenic
Üye
evet aylik ücret var 9.99$ 0.01$ para üstü :) artik biriktirip bi oyungezer sayısı alırsın :)
Xx_KiLLeR_xXXx_KiLLeR_xX
Üye
Güzel tavsiye, uymaya çalışırım :D
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Ah ya oyuna bağlanmaktan korkuyorum :( yoksa kesinlikle devam etmek isityorum,çok sevdim bu oyunu ya çok :'(
TheodrienTheodrien
Mod
Arsenic, 9.99$ nasıl ödüyorsun anlamadım. Aylık ücreti 14.99$ dolar. Eğer 6 ay birden ödersen, ay başına 9 dolar civarı düşüyor.
RaideN
Üye
Ben de şöeyle bir soru sorayım.Trialden sonra devam etmek için oejinal almak gerekli mi :)
Ichimaru
Üye
Benim  bu oyun hakkında hiçbir bilgim yok fakat : Bu oyunda sadece iyi tarafta olabiliyormuşuz diyorlar , orclar falan yok mu ? [ Evet cahilim bu konuda ]
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Evet sanırım böyle,ben karakter yarattığım zaman sadece iyi taraf vardı,orc falan yoktu.
TheodrienTheodrien
Mod
RaideN; evet oyunu orjinal almak zorundasın, ya da oyun keyleri satan sitelerden direk oyunun serial numarasını alabilirsin. Fiyat olarak kutulu oyunla aynı olur tabi. Sadece kargo süresi olmaz, beklemezsin fazla.

Ichimaru; oyunda kötü taraf yok. Sadece PvMP alanı içerisinde kötü taraf seçiliyor. Şöyle açıklayayım; karakter seçme ekranında Monster Play butonuna basarsan, karşına kötü tarafın 5 adet sınıfı gelir. Bunlar warg, warleader, reaver, blackarrow ve spider. Birini seçip oyuna girdiğin zaman, direk lvl50 olarak Ettenmoors adlı sadece PvMP yapılan bölgede başlarsın.  Bu haritanın bir köşesinde kötü tarafın kalesi, diğer köşede iyi tarafın kalesi vardır. Orta alanlarda ise 5 tane kale vardır. Bu 5 kale sürekli el değiştirir.

İyi taraf ise Ettenmoors'a lvl40'dan sonra girebilir. Tabi o lvlda biri çok kolay öleceği için en aşağı ideal lvl 45 bana göre.

Kısaca olay bu yani. Ettenmoors alanından çıktığın zaman o karakterin orada kalır. Başka yerde oynayamazsın. Lvl50 de olsa yeni başlamış bir kötü taraf oyuncusu çok güçsüzdür. İyi tarafı öldürerek kazandığı infamy puanlarıyla rank atlar ve yeni skiller, özellikler alabilir. Bir keresinde biz iyiler olarak 10 kişi 1 tane rank8 warleader öldürememiştik :P Zaten kötü tarafın morali 4k olarak başlıyor. Rank atladıkça, özellikleri aldıkça 7k'ya kadar çıkıyor. İyi tarafın en yüksek moralli adamı bile 5k'yı geçmez :D
Ichimaru
Üye
Oyunda sadece iyi tarafın olması çok kötü olmuş. Çünkü ben oyunlarda iyi taraftan nefret ederim  :çatal:  Salakça geliyor  ;D

Takipçilerine iyi oyunlar dilerim  :byebye:
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Bi şey sorcam,bu oyunun single player oynamanın yolu yokmu :D mesela WOW da yapyorlardı,normal oyuna giryorduk ve quest tamamliyorduk ,online oyuncular,PVP gibi her şey yoktu,yani online işlemlerin tumu olmadan butun bu dunyada sadece biz vardık ve sadece quest tamamliyorduk,item mitem herşey var,full oyun yani ama online hiç bir şey yok,bu oyunda böyle bir şey varmı acaba? :D
discussioncontroller