Neredeyse Bir Balina (Evrim Teorisi ve 'Türlerin Kökeni' Üzerine)
Dread_Lord
Üye
Matematik kısmına bir açıklık getirebilirim ama konu şahsi taraflara kayıyor sanırım, gerek yok.

Peki o zaman şu an elimizdeki bir sonuçtan yola çıkarak 50 milyon yıl önce şöyle olmuştur diyoruz. Bu 50 milyon yıl önceki koşullar(eğer araştırılıyor ise) bugünkü varsayımlarımız ile örtüşmesi lazım. Tabi bir film şeridi gibi arda arda gelen sebep sonuçlar ortaya konulamaz ama genel hatlar incelenebilir belki. Bu noktayı kurcalayayım bakalım. 
darkprensdarkprens
Üye
@Goo_kan

Evrime b.k atma simdi , sadece diyorum evrimin olmadigina dair bi kanitin var mi niye evrime inanmiyorsun diye??

Senin icin gecerli neden ne ki inanmiyorsun evrime evrim yoksa ne var?
goo_khangoo_khan
Üye
sorum var ama 41 sayfayı bi okumam lazım önce. bu takip mesajı olsun. =)
kurtkapankurtkapan
Üye
goo_khan dedi:

bu takip mesajı olsun.

MelkorMelkor
Üye

affınıza sığınarak şu videoyu paylaşmak istedim. 15 şubatta eklenmiş ama biraz daha eski olabilir konferansın tarihi. sitenin reklamını yapmak için eklediği rezil giriş bölümünü ve ekranın ortasında çıkan yazıları görmezden gelin lütfen. ama altyazıları düzgün çevrilmiş diyebilirim ortalama ingilizcemle.
joseph1453
Üye
saçma ve gereksiz başlık
kurtkapankurtkapan
Üye
Eyvah! 28 sayfadır bir hiç için tartışıyomuşuz.Bunu bize gösterdiğin için sağol über varlık.
acdervisacdervis
Mod

saçma ve gereksiz başlık

wat

lolwat
kurtkapankurtkapan
Üye
Eyvah! 28 sayfadır bir hiç için tartışıyomuşuz.Bunu bize için sağol über varlık.
pangea
Üye
Niye saçma olsun oğlum? Bir şeyin saçma oduğunu ileri sürüyorsak, onun neden saçma olduğunu da açıklamamız gerektiğini düşünüyorum. "Bi tarflarımıza girebilir" korkusuyla da saçma demiş olabilirz; (bak, çoğul konuşuyorum.) bu da olabilir. Ama en azında bunu da belirtmek dürüstlüğünü göstermeliyiz.
discussioncontroller