Arkadaşlar Psp 3004 Almalı mıyım? Yardım Kararsızm
TwipSy
Üye
Arkadaşlar uzun zamandır psp almaya heves ediyorum.Temmuzda burs alacağım ve bursla sıfır bir psp almayı düşünüuyorum.350 tlye (sıfır) psp 3004+ 16 gb hafıza kartı buldum.Fakat kararsızım.Vita alıcak param yok o parayı bırıktırırım fakat o kadar bekler mıyım orası meçhul.Baya heves ettim çünkü.Arkadaşta oynadım psp 3004u vardı çok sardı baya hoşlandım.Vita aldım diyelim oyunları ne olucak bilmiyorum.Eğer şimdi psp 3004 alırsam 2-3 sene sonra vita alabilirim.Beni 2-3 sene idare eder mi psp?Gece gündüz oynamıyacağım tabi ki yazın çok oynarım ama yazın pcden de oyun oynarım.Okullar açılınca evde hiç oynayamam fakat alış sebeplerimden biriside dershaneye otobus+metro ile gidiyor olmam dolayısı ıle çok sıkılmam.Yolda oynarım.Çok kararsızım lütfen yardım edin bana bir yol gösterin arkadaşlar.
Teşekkür Ederim :)
goo_khangoo_khan
Üye
Git 150 liraya ikinci el bi PSP al; 350 lira bayılma bence bu saatten sonra pspye. custom firmware olayıyla da uğraşmazsın ikinci el alırsan. Bunu korsanı desteklemek için söylemiyorum, custom firmware yüklü bi psp daha iyi bi psp oluyor, pdf falan okuyorum ben pspde.

Çok iyi oyunları olduğu gibi çok çok kötü oyunları da var pspnin. Ama 350 liraya değmez heralde..
Benjamin Linus
Üye
Üste katışlıyorum.Sıfır alma ikinci el al.
TwipSy
Üye
İkinci el güvenemiyorum açıkcası sağlam ankarada nerden bulabilirim.Birde bu sıfırda 350tlye kırma ıslemlerı oyunlar fln da dahil
goo_khangoo_khan
Üye
Aslında 16 gb kart da varmış içinde, fena fiyat değil 350.
TwipSy
Üye
İkinci el flnda araştırdım biraz ama ikinci elde 250-300 arası çok bir fark yok gibi psp benim belirttiğim ihtiyaçları karşılar mı ?
goo_khangoo_khan
Üye
Açıkçası ben pek yolculukta kullanamıyorum, midem bulanıyor. Üstelik ekranı güneş ışığında görünmüyor. Ben genelde yatakta ya da balkonda falan oyun oynamak için kullanıyorum.

Bana sorarsan oyun oynamayı seven adam için güzel makina. Şunca zamandır sayısız elektronik eşyam oldu, sadece PSP ile aramda bir gönül bağım var; çok severim mereti. Can kurtarır. Sanmıyorm pişman olacağını.
TwipSy
Üye
yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim karar verdim alıcam inş pspyi gün sayıyorum bir an önce bursu verirler inşallah :)
Benjamin Linus
Üye
Alınca haber ver oyun tavsiyesinde bulunalım :)
TwipSy
Üye
Çok iyi olur ya :)
cocoldplay3
Üye
ben satarım sana 170 tlye alırım diyosan. pm at bana
discussioncontroller