Bilgisayar İşlemcileri.
LütfenYardımEdin
Üye
Merhaba ben 16 yaşındayım yeni bir ram alacağım 50-60 liralık bir bütçem var.
Ekran kartı modeli p5ld2-vm se
http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_775/P5LD2VM_SE/#MSL
ram ile uyumlu modeller listesi http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/socket775/P5LD2-VM SE/P5LD2-VM_SE_QVL.pdf
ama bir türlü bulamıyorum.mesela kinggston 667 mhz 1 gb ddr2 ram var onu almak istiyorum mesela ama listede 667 mhzli ram kodlarında bunun modeli yok biyerde okuduğuma göre o listedeki ram modellerinden birisini alabilirmişim.bilgisayarım kötü ; 256lıklardan 2 adet var.modelleri hyundai electronics model kodu HYMP532U64P6-C4 266 MHZ PC2 4300.YARDIM EDİN BİLGİSAYARIMA UYGUN RAM MODELİ BULAMIYORUM.1.sorunum buydu.2.sorunum ise KİNGSTON 667 MHZ 1 GB DDR2 ALSAM BİLGİSAYARIMLA UYUMLU OLURMU 667 DESTEKLİYOR AMA LİSTEDE KİNGSTON 667 MHZLİK BİR ÜRÜN YOK. LÜTFEN LİNKLERE BAKIP BANA UYGUN BİR RAM MODELİ SÖYLERMİSİNİZ ben araştırdım ama bir türlü bulamadım. sipariş verebilirim yada bursada oturuyorum eldende alabilirim.
sultan ısultan ı
Üye
www.kingston.com/us/memory/search/MemoryType/Default.aspx?MemoryType=DIMM,3,,
LütfenYardımEdin
Üye
yanlış anladın galiba. 1.sorumdan bahsedim sana.
verdiğim 2.linkde 667 mhzlik ram modelleri koymuş bne idip KİNGSTON 667 mhz alırsam uyumlu olmaz dimi çünkü modellerde yok bu kingston
sultan ısultan ı
Üye
mhz i kac seninkilerin
LütfenYardımEdin
Üye
266 ikisininde pc 667.533 istio sen benim verdğim 2.linklere bak bi istersen
sultan ısultan ı
Üye
Bu tavsiyeye göre

www.crucial.com/upgrade/ASUS-memory/ASUS+Motherboards/P5LD2-VM+SE-upgrades.html
LütfenYardımEdin
Üye
sen beni anlamadın boşver sen ilk öcne adam akıllı oku ondan sonra cevapla ben diom burası sen dion orası.teşekkürler yinede
sultan ısultan ı
Üye
Garip

her acıdan uyumluya ulaşamıyorum

Bir cözüm var.

Kingston Türkiye ye e-mail at bakalım ne cevap verecekler.

Daha önce atmıştım ve cevap gelmişti.
FirewingFirewing
Üye
Konuyu doğru yere açıp daha düzgün bir nick ile kayıt olsaydın, alacağın yardımlar açısından senin için daha yararlı olurdu. Neyse, toparlamaya çalışalım.
kurtkapankurtkapan
Üye
Hayır yani, sırf bilgisayar konusunda yardım isteyen adam Donanımhaber'e üye olur. Nerden buldun OGZ'yi =D
LütfenYardımEdin
Üye
dergilered hep soru soran millet vardı bende burdan sorim dedim :D orayada açcam konuyu dedim burda oyunla ilgili herşeyi bilen ramla ilgide birkaç şey bilir.
discussioncontroller