Pandæmonium IV - City of Shadows
AdramelechAdramelech
Üye
Oyun ofişıli kılozd.
LunodLunod
Üye
Olum ahashdahsdhasd Audio helal iyi oyuncusun diyeceğim de :D Ashdhsdhashdahsd çok saçma lan... Avcı kim abi avcı kim? Avcı falan değilim. Audio neden birimizin dalağını deşmeden dedin? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu neyse bitmişa sdhadshahsdds. :D Güzeldi ama ya.

edit: Okumamışım lonlymiş neyse evet Audio' idi barizdi aslında da saçmaladınız.

Diğer edit: Pas geçmemin sebebi audio ile diğer kişiyi simultane e götürmekti 2 sinden biriydi suçlu. Son dakkada herkesin lehteyi seçeceği aklımın ucundan bile geçmedi yani.
AdramelechAdramelech
Üye
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
LetheLethe
Üye
Kahin yok dedim, dinlemediniz kahin kahin diye ortalarda dolandınız,
Audiodragon Okültist dedim, Audiodragon ortaya 2 demon var diye bir şey attı hemen atladınız,
Relent ve deathly sivil dedim sallamadınız,
Xfire kendini öldürdü dedim inanmadınız,
Oyunda kurt kalmadı dedim dinlemediniz,
Sivil fazla var dedim umrunuzda olmadı,
Gerçi doğru diyormuşsunuz oyunda harbiden Kahin varmış. asddasadss
XFire1994
Üye
Valla siviller hiç sevinmesin bence. Oyundaki tüm kurtlar demon-okültistin habersiz işbirliğinden dolayı öldü. :D
Lonly_Wolf
Üye
abi sen kendini niye öldürdün? :)
nester
Üye
Ayrıca Kurtlar bayağı güçsüzdü rageplug'un ilk kurtadam oyunuydu ben de ilk defa kurt oluyordum oyunda
XFire1994
Üye
Bilerek mi öldürdüm sanki lan :D Audio'nun gidişini garanti etmeye çalışıyodum, kimden oy eksilttiğime bile bakmadım. Koruma kullanılınca ondan sonraki sıradakinin linç edildiğini bilmiyordum bir de. Öyle olunca megakill yapmış olduk bir de.

Zaten ben o hamleyi yapmasam kurtlar beni öldürecekmiş. İyi olmuş onlara. :P

Kurtlar, alınmayın ama, kötü oynadınız be abi. Lover'a saldırmanızın amacı suçu Relent'e yıkmaktı sanırım, ki buna artık kim inanırdı bilmem. Ben inanmazdım o kesin :D. 2. turda da ilk tur simultane yapan, 2. tur etrafı karıştırmaya çalışan adama niye saldırdınız anlamadım.
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Audio ben avcıyım dediğinde buraya ona güvenmeyin yazacaktım da, sonra kararınıza etki eder diye vazgeçtim. Eğer Audio bir ithamda bulunuyorsa, bilin ki itsatrap
discussioncontroller