Pandæmonium IV - City of Shadows
Lonly_Wolf
Üye
O zaman saçma plan kurmuşum.Yanlış biliyomuşum biraz :D
LovermanLoverman
Üye
Şöyle oyun bitmişken geniş geniş yorum yapayım, diğer oyundaki tavsiye isteyen arkadaşların kulağına da küpe olsun. Daha oyunun başında kimliğimi söyledim, iyiler tarafında olduğumu söyledim. İnsanlar inanmak istemediler, kurtadam isimlerini verdim, dolaylı yoldan bile olsa 2 tane kurtun ölümünü sağladım, -nestere linç atmasam ölmeyecekti- ve insanlara bakın iyiliğimi ispatladım dedim, yine de belki kurtsun dediler, bu kadar kuşkucu olmaya gerek yok. İyiliğim bariz ortadayken ve herhangi öldürme gücüm yokken eşşek gibi anırdım kahin ulaşsın, avcı ulaşsın diye. Ulaşmadılar. Son turda da sırf eğlencesine mermi yedim, ki eğer oyun iptal olmasaydı, oyunu okültist alabilirdi çok rahat. Tek mermisi kalmış bir avcı, iki kişi avcıyım derken istediği kadar uğraşsın, linç edilecekti. Neyse bunları geçiyorum...

LOVERMAN dedi:

Şimdi, ben Audio'nun o simultaneden sağlam çıkmasını, oyunu bitirmek için herkesin ölmesi teklifini (kendini koruyacağı için) ve şuana kadar kurt avlarına katılmamasını, bir de pas hakkı kullandığını göz önüne alarak diyorum ki, bu el Audio linç edilmedilir. Sivil olmadığı bu kadar net olan biri, sivil olabilitesi olanların arasında direk göze batıyor. Eğer kahin bana ulaşırsa daha net konuşabilirim ama

LİNÇ : AUDIODRAGONBORN

Lonly kardeşim, bak oyumu sana atmamışım. Demişim ki birinden birine oyları fazla verelim, diğerinde tek oy bırakalım. Bu mantıkla evet ölecektin belki ama, avcı olduğunu söyleseydin direk Audio veya kimliği bilinmeyen Letheyi linç ederdik. Letheyi linç etme arzum da bu kadar fazla sivil olamaz diye düşünmemden kaynaklıydı. Senin de avcı olabileceğini hesaba katmadım, ki buradakiler de onaylayacaktır, oyun boyunca demon veya okültist izlenimi uyandırdın. Aşırı kötü konuştun, insanları anlamadın ve %1 ihtimal için bile suçlayıp durdun.

Bana mermi atmanın tek mantığı yoktu, üstelik Audio avcı benim diyordu -esasında senin ben ikisini de öldürelim dediğimde avcıyım deyip kurtulman lazımdı, bak adam okültist iken avcıyım dedi Lunod'u yumuşattı-. Orada çıkıp esas avcı benim, sana noluyor demen de lazımdı. Ve linç oyunu audio'ya atman lazımdı, ölmeseydi anlayacaktık zaten başta söylediğim gibi. Audio'nun da son dakika sıçışı şahane yalnız, Lunod'a avcı diyor bu sefer de eheaha.

Lunod iki kere pas kullanmış oldu, var mı öyle bir kural? Gerçi o pas yerine Audio'ya linç atsaydı çok güzel olacaktı.
Reycey'e yorum yok, sadece benim dediğimi yapsaydı yine güzel olacaktı ama adam başka bir bilinmezi halletmeyi seçti. Küçük hata.

Neyse iyiler kazanabilirdi çok rahat, Audio'yu halledip bitirme oyu deneyebilirdik. Sağlık olsun, ben ölünce iptal olur işte böyle oyunlar. :( Öldürmeyin mk.
discussioncontroller