Witcher 2 Oyundan atma sorunu...
AKSAMYILDIZIAKSAMYILDIZI
Üye
Arkadaşlar , Witcher 2 enhanced edition 'da sık sık oyundan atıyor. Bu bazen F5 ile kayıt yaparken bazen de gelişigüzel zamanlarda oluyor. Bu sorunla karşılaşan veya çözümü hakkında önerisi olan varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Kullandığım sistemin oyunu kaldıracak düzeyde olduğunu düşünüyorum.

AMD Phenom 2 - x4 Black edition işlemci
Radeon HD6850 ekran kartı
Kingston HyperX 2x2 : 4 GB DDR 3 1600 Mhz Ram
Windows 7 32 Bit
aztek
Üye
Oyunda save'lerin şişip yavaşlatması sorunu var. Yani oto yada manuel saveler birkaç yüz mb olunca, menü, load-save kısımları zor açılıyor. Kısacası sık sık belgelerime girip save'in yanındaki ss'den son save'ini tanıyıp geri kalanları silmeni öneririm.

Verify yöntemini dene.

Ayarlardan ubersampling kapalı olsun.
FaironFairon
Üye

Oyunda save'lerin şişip yavaşlatması sorunu var. Yani oto yada manuel saveler birkaç yüz mb olunca, menü, load-save kısımları zor açılıyor. Kısacası sık sık belgelerime girip save'in yanındaki ss'den son save'ini tanıyıp geri kalanları silmeni öneririm.

Verify yöntemini dene.

Ayarlardan ubersampling kapalı olsun.

+

Texture Memory Size'ı azaltmayı dene.
e.S
Üye
Karşılaşılan Problemler üzerine fare ile gelindiğine verilen bilgi:

Websitemizde karşılaştığınız problemleri buradan bildirebilirsiniz.

aztek
Üye

Karşılaşılan Problemler üzerine fare ile gelindiğine verilen bilgi:

Websitemizde karşılaştığınız problemleri buradan bildirebilirsiniz.

Kategoride ki sayfalara göz gezdirirsen açılan 10 konudan 6-7 sinin siteyle alakasız konular olduğunu görürsün. Yadırgamaya gerek yok yani. Sitenin düzeni yönetimin pekte umrunda değil.
e.S
Üye
Yadırgamakla ilgisi yok, ben bana makul geleni söylerim. Gören görür, uyan uyar. Hatta dur bir de konu açayım...
discussioncontroller