YAZ YAZ YAZ Dediniz Bak Ne Oldu Şimdi???
LovermanLoverman
Üye
Çok şey birikti ya. Az bi yazcem.
LovermanLoverman
Üye
Epeydir size bildiri yapmadım artık canınız sıkılır diye.

Gerçi başlık da öyle Dök İçini başlığı değil, şahsi başlığım, istemeyen okumaz ama çekindik işte.

Kız engelledi demiştim hatırlıyorsunuz, engelledikten sonra tuttu yazdı 1-2 gün içinde. Sanki hiç engellememiş gibi falan şimdi kalktım şunu bunu yapcam diyor, tabii alıştık artık ben cevap verirsem atarlanacak, şarjımı bitirme falan diyecek, o yüzden hiç cevap vermedim, sonra duydun mu yazdı.

Ondan sonra baktım illa kaşınıyor, Allah ne verdiyse küfürden tut hakarete, oradan bedduaya bunu ezmeye bir başladım. Ama nasıl yazıyorum var ya ard arda, ettiğim hakaretler yenilir yutulur değil, ne bileyim easy girl diyorum, 3 günlük senin zorluğun diyorum, inşallah aids kapar hamile kalırsın diyorum, neler neler diyorum ya anlatamam. Ezik tipten hoşlanıyorsun anca low standartlar o tiple yatar diyorum, bilmem ne... Şimdi hatırlayamadığım ama bunun ağırına gidicek o kadar fazla laf ettim ki, içim bi huzurla doldu. Hiçbir şey yazamadı, hepsini okudu. Bir iki yeter bıktım falan yazdı. Bu benim eski sevgililerime orospu onlar, sen ben gibisini nah bulursun, elin fransızlarına vermiş senin exin falan diyordu. (2 aylık takıldığım kız Fransa doğma-büyümeydi) Buna bi başladım hadi desene o kıza orospu diye, hadi bakalım, diyemiyor musun : D gibisinden bir sürü şekil yaptım. Yazma bana dedi, ne yazcam lan yürü git bana arkadaşlarım yetiyor Damla ve Erenle konuşuyorum zaten, hadi yörü yazdım. Sen o kadar hakaretten tut, bir anda "Damla mı?" yazdı. Hatırlıyorsunuz bunun kankitosuydu. Evet Portekiz'de şuan konuşuyoruz ne var? yazdım. Bana aylardır tek satır yazmıyor senle konuşuyor ha, takılın umrumda değilsiniz haha yazdı. Ama nasıl koydu ona ta Fransa'dan buraya rengi geldi mosmor. Ondan sonra ne yazsa iyi, Emir, Cuma günü arayacağım, konuşalım. OK dedim kapattık.

Korkma, titre dedim resmen bir şekilde. Onun o küçük egosu nasıl titredi, nasıl o küfürleri yutup Cuma konuşalım yaptı güldüm valla.

Bu arada da Damla bugün mesaj attı, Emir az sonra hoşlandığım çocuğun yanına gideceğim, ben oraya gidince habire bana mesaj atar mısın? : ) Sinir etmek istiyorum onu... Bunun da derdi elin çocuğunu tavlamaya kasmak ama çocuk Türk kızları vermiyor diye sevgili olmuyormuş, bizimki de henüz virgin. Olmuyor yane. İyi dedim atarım... Bir başladım buna mesajlar atmaya, iltifatlar, çok hoşlanıyorum demeler, kalpler. Devam edeyim mi dedim? Et yazdı sadece. Vuuu bebeyim seksi bi hava oldu ama ne uçuyorum, nasılsa akşama roleplay yaptım dicem diye. Sonra vakit geçti Emir eve gideyim sana yazıcam ben : )) yapmış. Eve gidince attığı mesaj da "Emir ben yazdıklarını okudum az önce, ama bunlar gerçek mi, ben anlayamadım" yazmış.

Dedim mecburen çocuk o sırada bozulsun diye seni gülümsetecek şeyler yazayım dedim, hani boş beleş mesaj atmaktansa böyle yapayım hem sen gül, hem o kıllansın, hem de iltifat etmiş olayım, kendimi aştım ama bozulduysan sori dedim.
Haha tamam şaşırdım bi an, teşekkür ederim madem :) :) yazdı. Sonra gerçek olsa etkilenir miydin yazdım? Maksat piçlik olsun işte. Haha Emir farklı bi durum yani ne diyim : ) dicek bir şey bulamadım yani Emir tuhaftı kabul et : ) yaptı. Ondan sonra konu bir şekilde kapandı zaar.

Ama ilk adımı çaktırmadan atmış olduk. Ben geçen yıl rüyamda bununla yattığımı gördüydüm, o zamanlar da aklımda bu kız yoktu, yüzünü görmeyeli 8 ay olmuştu rahat, demiştim Allah Allah yav hayırdır... FORESEEN mi oldum acaba. BAKACAĞIZ.

Evren çok aşağılık pislik bi yer galiba, kötü aura koyunca işler dönüyor mudur nedir, tam bunla konuştum ÇAT bizim Fransa'daki arıyor Viberdan. Naber nasılsın, Cuma arayacaktım ama şimdi aradım, napıyosun vırt zırt. Sen napıyon mutlu musun sevgilinle? : D yaptım, ne mutsuzum ne mutlu falan dedi. Yaptığın çok ayıp biliyorsun değil mi dedim. Biliyorum dedi, ama oldu işte Emir napayım, ve bozmak istemiyorum dedi. Gelince konuşuruz dedi, valla gelirsen de benle çıkmaya kasarsan sırf o çocuk hayatında artık yok diye olur, bana az mantıklı ol dedim. Esas hep sen olduğun için olur bence... gibisinden bir şey dedi. BOŞ romantizm. Sen aşık mısın bana dedim, ben sana çok aşıktım Emir dedi, şuan dedim. Şuan aşığım diyemem ama değilim de diyemem Emir cevaplayamam anladın mı dedi. Şuan bunun etkisindeyim galiba ondan, ilgilenen biri bile olması hoşuma gidiyor falan dedi. Tam ya sen ne ... kevaşesin diyecektim ki Emir dur bi bir şey sorucam dedi, oradan abuk subuk bir şey sordu. Sonra ben seni Cuma tekrar arayacağım dedi, kapattık. Küfürler kaldı.

Burada bitiyor mu? Akşam oldu, benim annemin çalıştığı ofisten kızın teki mesaj atmış. Annem benim de numaramı dağıtmış oğlum ingilizce biliyor bana ulaşamayınca ona yazın diye. Bu da Pakistanlı bir şey, bir kere oturup yemek yemiştik ofiste, o gece karşıdan karşıya geçirirken falan belime sarılmıştı, New Yorkta büyümüş, bunlar böyle zaar dediydim, o kız bana yazmış parasal konularda, anneme ilettim. Ondan sonra sen nasılsın falan dedi, dedim iyiyim vırt zırt ama moralim bozuk hafiften dedim. Ben ilgilenirim senle dedi arkadaşız şubu. Çirkin bir şey yürüyor da olabilir bilmiom. Şöyle oldu:

Spoiler:
image

Bunu böyle cepledik. Sonra ay öncesi beni çılgına çeviren ve sonra sevgilim geliyor diye paketleyen hatunu hatırlıyor musunuz? Tek satır yazmamıştı, ben buna o geceyi ne ayaktı? diye sormuştum inceden, o da bana bi erkek olarak beklediğini biliyorum ve bende hata vardı, yanında uyudum falan ama öyle bir beklentim yok benim gibisinden hafif bi paketleme yapmıştı tekrar.
Neyse:

Spoiler:
image

Devamında da klasik hangi gün geleyim tatavası, bir de en sonunda sevgilimden ayrıldım... mevzusu yaptı ki, geçen seferki gibi ayrıldım deyip sonradan bana barıştım diyecek misin dedim, yok kesin dedi. Bunu da attık kenara.

Hadi bakalım hayırlısı.... PİS BİR İNSAN OLMA VAKTİ GELDİ DOSTLAR.

Beğenenler: [Deleted User]

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
hadi rastgele

Beğenenler: Caturday

RelentlessRelentless
Üye
Adam benim verdiğim modlarla kız tavlayacak
fak dis shit

Beğenenler: Loverman, westgrey, Swoosh

AlphariusAlpharius
Üye
"bana da yüklesene"

mesaj verilmiş burada

Beğenenler: ryuuk, westgrey, Samson, AK_Lampard

LovermanLoverman
Üye
grizzly64 dedi:

Ulan dokturuyorsun iste, daha aci cekiyorum falan deme. Uc kiz cepte lan.

Yuh. Moralim bozuldu. Millet adeta arzulaniyor :(

Acı çekiyorum dostum.

2 küsür yıl aynı insanla haftanın 4 günü beraber uyuyup uyanmak hemen unutulur bir şey mi, bir de öfkeleniyorum bazı geceler + sabahları ki sorma. Hiçbir kızı canım istemiyor bana 6 ay öncesini versinler de, yapacak bir şey yok işte...

Arzulanma işi için ise, benim 5 ay durur durur, sonra böyle bir aksiyon olur, devamında da %60 hiçbir şey olmaz. Genelde son dakikada yanlış şeyler yapan insan oluyorum. İlk kızla kesin kahve içeriz, ikinci kız da Skyrim yükletir hadi evine git der. :D
dodgerdodger
Üye
adam charlie harper olacak rıza baba.

Beğenenler: matthdog

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Lavırın çevresi geniş çevren olunca zaten sırtın yere gelmiyor onun ekmeğini yiyor o da

Beğenenler: Samson

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Benim değil valla 2 tane felan kız tanıyorum:D
LovermanLoverman
Üye
grizzly64 dedi:

Yoo, benim de cevrem genis. Ama hic biri de gelip evine ya da disari cagirmiyor genelde. Ben cagiriyorum anca.

Dogru mesaji veremiyoz biz, lover veriyor onu. Bak kiz sevgilisinden ayrilinca ilk loveri ariyor misal, cunku biliyor loverin ona ne sunabilecegini.

Benim fark ettiğim bir şey var hacıt. Ne kadar az & öz yazdığın kız varsa hep onlarda şansın daha fazla oluyor. Emek emek işlediğin kız seni ya "tüketilmiş" görüyor, ya arkadaşı görüyor yada bir yakınlık olsa dahi verimli olmuyor. Ama mesela az konuştuğun, konuştuğunda da böyle hafif ilgisiz (öküz) gibi durduğun kızlarla sonradan epey bir şansın olabiliyor.

Çevrem çok geniş değil benim, eskiden çok genişti genelde eski çevreden birileriyle konuşuyorum ve iş yerinden. Okul çevrem neredeyse yok ve zamanla içe kapanık bi adam oldum, normalde abartısız 1.000 küsür arkadaşım vardı Facebook'ta, sile sile 200 yaptım zaar.

Bu kıza geçen gittiğimde epey tipliydim, rezil oldum geldim. Ama ne zaman bana sevgilisi hakkında konuşsa, bunlar boş işler, en kralı "friends with benefits" ben aşkı bıraktım en iyisi bu dedim. Aslında haklısın dedi hep. Biliyordum o kafada bi kız olduğunu. :) Ne zaman bu kafaya gelirsin, buyur gel ben sana sarkmaya hazırım yada beraber manita kovalıyalım dedim, haha tamam dedi. Onun üstünden 1.5 ay selamlaşmadık bile belki...

Şu dünyada kadınlar üstünde ilgisizlik kadar işe yarayan bir şey yok. Çok az ilgili olacaksın, o ilgili olduğun az sürede de hoşuna giden işler yapacaksın o kadar.

- Susmak
- Kızın elini cebe attırmamak
- Kısa cevaplar
- Genel kültür belli eden iki üç hareket
- İyi giyim, parfüm, vücut.

Şu roleplayi ne zaman yapabilsem tuttu, ne zaman azıcık Lover olayım, çenem düşsün, özüm gözüksün desem BOYNUZ.

Beğenenler: [Deleted User]

discussioncontroller