YAZ YAZ YAZ Dediniz Bak Ne Oldu Şimdi???
westgreywestgrey
Üye
kendini rahat bırakmanın kızın yaptığıyla pek alakası olduğunu düşünmüyorum yaw

kızın şerefsizliği tamamen

Beğenenler: CombiningPerson

SwooshSwoosh
Üye
ilgisizlik sana hali hazırda ilgi duyan kızın üstünde uygulanırsa işe yarıyor. bunu da söylemeden geçmeyelim ki genç dimağlar ilgi göstermeyip cool olucam diye elindekinden de olmasın
LovermanLoverman
Üye
Arada napıyor diye bakıyorum 2-3 günde bir de, fransızı tebrik etmek lazım küçük orospusu yapmış. : )

hebelehoohebelehoo
Üye
OHAAAAA.

İntikam planlarını iptal mi ettin noldu?
RelentlessRelentless
Üye
vur joker vur
LovermanLoverman
Üye
Gitmicem fransaya. Babam kalk gidelim diyor istesem bugün giderim de, o öfke kayboldu bunun kaşarlığı gördükçe.

Daha doğrusu eski en yakın arkadaşıyla yatıp kalkıyorum çıldırıyor o konuda. Buraya gelince rezil olacak zaten, tüm ortak arkadaşlarımıza anlattım. Bilmiyorum, esasında gidip gebertesim var ama... Düşünmemeye uğraşıyorum düşündükçe sinir basıyor.

Keşke hepiniz feysten kıza mesaj atsanız you are whore diye. : ( 100 kişi atsa kafayı yerdi.

CaturdayCaturday
Üye
Atalım zaar.asdsa
hebelehoohebelehoo
Üye
Bence artık "Of ben buna nasıl aşık olmuşum be" aşamasına geç. Boşver face'i mesajı.
dodgerdodger
Üye
Loverman dedi:

Keşke hepiniz feysten kıza mesaj atsanız you are whore diye. : ( 100 kişi atsa kafayı yerdi.

Böyle yapalım.

Beğenenler: AK_Lampard

RelentlessRelentless
Üye
Loverman dedi:

Gitmicem fransaya. Babam kalk gidelim diyor istesem bugün giderim de, o öfke kayboldu bunun kaşarlığı gördükçe.

Daha doğrusu eski en yakın arkadaşıyla yatıp kalkıyorum çıldırıyor o konuda. Buraya gelince rezil olacak zaten, tüm ortak arkadaşlarımıza anlattım. Bilmiyorum, esasında gidip gebertesim var ama... Düşünmemeye uğraşıyorum düşündükçe sinir basıyor.

fısladın mı kanki? hani çocuğun ağzını yüzünü dağıtacaktın
eleman anlatıyordur şimdi klavye delikanlısı çıktı bebe güya buralara gelecekti diye

kolay mı öyle oradan kalkıp buralara gelmek bir de fransızı fransada dövmek diye
boş boş bıdı bıdı yapıyor abi işte diyordur kankileri de
eleman fıs çıktı diyordur yavşağın biri mesela
vur joker vur diyordur karanlık ve köşeli bir arkadaş mesela
discussioncontroller