YAZ YAZ YAZ Dediniz Bak Ne Oldu Şimdi???
LovermanLoverman
Üye
Daha 1,5 ay önce beni boynuzlamadan 15 gün evvel falan benim bu kızın evine gittiğimi öğrenmiş kıza da orospu herkes bitti emir mi kaldı yatmadığın sevgilimden uzak dur git yine yurt dışında portekizlilere ver pislik kaşar falan yazmış. : ) önceden de bana hafif yazan kızlara bu tarz şeyler yapıyordu. Kızlar da biz böyle çocukluklarla uğraşamayız diyorlardı.
CaturdayCaturday
Üye
image
LovermanLoverman
Üye
Burada aar tipsiz bende bi fotosu var seksiler kralı
RelentlessRelentless
Üye
Loverman dedi:

Daha 1,5 ay önce beni boynuzlamadan 15 gün evvel falan benim bu kızın evine gittiğimi öğrenmiş kıza da orospu herkes bitti emir mi kaldı yatmadığın sevgilimden uzak dur git yine yurt dışında portekizlilere ver pislik kaşar falan yazmış. : ) önceden de bana hafif yazan kızlara bu tarz şeyler yapıyordu. Kızlar da biz böyle çocukluklarla uğraşamayız diyorlardı.

Ohoo bir şey olmaz bundan, hem cesaret edemez zaten. Salla get karşim.
SamsonSamson
Üye
Tipi hayatı felc etti fotosu değil miydi bu yaw?
LovermanLoverman
Üye
relentless yakışıklı bi adam

adı emir olan birisinin çirkin olmasını kaldıramıyorum kusura bakmayın, kimse kabul ettiremez

o yüzden relentlessın bu seksi kadın iffet-i iradesi parçalayan fotosunu paylaşıp tartışmayı sonlandırıyorum, şu bakışlara bak hangi armoru hangi perki parçalamaz ki

Spoiler:
image

neyse bakın ne buldum ve biraz feellandım

Spoiler:
emirim sevgilim askim benim bu zamana kadar taniyip bilip sevdigim herseyim,
dun ne kadar kotuysem, bugun o kadar mutluyum ve sukur ediyorum. biliyorum ki geride beni bekleyen bi adam var. biliyorum ki beni seviyo ve beni uzcek bisey yapmaz ne kadar sinirlense de, cunku kiyamaz gecer siniri, ve yine biliyorum ki imkani olsa suan bir dakika beklemeden yanimda olurdu.

bana aski ogrettin sen. sana yemin ederim buraya geldigimde anladim emir. geride biraktigim birinin kalbi benim icin carpiyo o beni unutmuyo her saniye dusunuyo napiyo askim diye. biliyorum ki bana bisey olsa yine o kosar elinden geldigince. bukadar kotu olup boyle kalbimin yuregimin sizlicaycagini bilmezdim bilemezdim imkan vermezdim. ama sizliyo iste. askim icin. minik kalbim askima ucmak icin carpiyo. iki gunu gitti iste. hersey boyle gecip gidicek ve ben sana eninde sonunda ucucam. seni cok seviyorum bunu unutma, herseyimsin. emirim...

ozge'n (askisssiiii de bana!!! : ))))))) )
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
relentless jon snow muymuş

Beğenenler: Samson

dodgerdodger
Üye
hiçbir şey bilmiyor.

yazık lan : (

Beğenenler: Persona, CombiningPerson, Samson

ReyJeyReyJey
Üye
bu konuya güzel gider

SamsonSamson
Üye
Relentless yakışıklılıkta benle yarışıyormuş yaww

Bi daha fotosunu atmayın foruma lütfen...
discussioncontroller