İlk Psp'im olucak oyun tavsiyesi gerek
TwipSy
Üye
Arkadaşlar Allah nasip ederse 2 temmuz p.tesi günü pspmi alıyorum.Aldığım akşam da tatile gidiyoruz.Bana oyun tavsiye edebilir misiniz?Çok beğendiğiniz oyunları öncelikli söylerseniz iyi olur teşekkür ederim.Oyun sayısı önemli değil laptopa indirip birini bitirince başka bir tane atabilirim.
Tekrar teşekkür ederim iyi forumlar :)
SamsonSamson
Üye
LocoRoco ve Patapon serilerini sırayla indir.
QktayQktay
Üye
god of war (kesinlikle)
stabilostabilo
Üye
Persona 3 Portable'ı gözden kaçırma, ilk oynadığın oyunlardan olsun hatta. Yukarıda söylenenleri kaçırman mümkün değil zaten.

Şu başlığı da okuyabilirsin: http://oyungezer.com.tr/forum?func=view&catid=38&id=948810
kral julienkral julien
Üye
gta liberty city stories, mgs pw .
TwipSy
Üye
Teşekkür ederim daha aklınızda varsa hepsini söyleyin :)
TwipSy
Üye
Ve Birde alırken ve kullanırken nelere dikkat etmeliyim?
SamsonSamson
Üye
Hangi PsP'yi alıyorsun? Vita mı? Yoksa eski Psp mi? Eski ise Fat mi yoksa slim mi? Firmware yüklerken dikkatli ol yeter. Bir de sağa sola fırlatma, suya sokma, sobaya, fırına atma, öyle teknolojik aletlere yapılmayacak şeyleri yapma.
TwipSy
Üye
:D:D psp 3004 alıyorum slim yanında 16 gb hafıza kartı veriyorlar kırma işlemleri ve istedğim oyunları atıyorlar bu arada sıfır alıcam samson dediklerini yapmam diye düşünüyorum benim demek ıstedıgım ıste alınca sunu kontrol et yok ekran korucuyu al mutlaka fln gıbısınden seyler ama saol :)
SamsonSamson
Üye
Sen LocoRoco ve Patapon serilerini sırayla olmak şartıyla oynayıp bitir, o yeter sana. Yok ekran korumasıydı yok carttı curttu diye uğraşmana gerek yok. Hiç biri gerekli değil onların tamamen zevk meselesi. Ama travel packler falan var onlar baya güzel.
discussioncontroller