Total War : Rome II (Only on PC)
matthdogmatthdog
Üye
Jerry dedi:

Nvidia'nın 337.50 sürücüsü ile denedin mi?

Şimdi o sürücünün bariz etki göstermesi adına en aşağı GTX 500 serisi gerekiyor anladığım kadarıyla, bende GTX 460 mevcut. Ha bir de şu var,

http://www.extremetech.com/gaming/180088-nvidias-questionable-geforce-337-50-driver-or-why-you-shouldnt-trust-manufacturer-provided-numbers

İnternette geziyor bu olay, TW: Rome II için yaptığı SLI desteği sunmaktan ibaret, single GPU için işlemciyle arada darboğaz mevcut değil ise hemen hemen hiçbir şey yaptığı yok; ki o minimum etki de GTX 700 serisi testlerden, ben bu mereti 460'a kursam fps artışı hak getire.
JerryJerry
Üye
Sen yine bir dene, 460'ın bu oyunu rahat bir şekilde çalıştırması lazım.

337, üst düzey sistemlerde sadece Sli konusunda performans artışı veriyor. Etkisi genel olarak orta ve düşük sistemlere...
darkprensdarkprens
Üye
Adamlar Shogun 2'den sonra nasil bu kadar batirabildiler ya cidden anlamiyorum.
matthdogmatthdog
Üye
Sildim artık, yarın bir gün denerim gene. Ya komik olay battle mapta maxa da dayasam fps'in havalara uçması, campaign map'i stajerlere falan kodlattırdılar heralde ne bileyim.
JerryJerry
Üye
darkprens dedi:

Adamlar Shogun 2'den sonra nasil bu kadar batirabildiler ya cidden anlamiyorum.

1- Zor olmasın, herkes oynasın, daha çok satalım.

2- Steambox'a çıkaralım.

Beğenenler: DemoNolojisT

Dan DirikDan Dirik
Üye
ilk oyunda da romali ninjalar, ciglik atan germen kadinlari, kafa firlatan britonlar, firavunun donusu temali misirlilar vs. agir kusturuyor. ilk rome'u kurtaran modlar bence. europa barbarorum oynayin
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Ya of her turnde bir yıl atlaması çok sinir bozucu tam iyi general yaptım diyorum ölüyor adam

Bunu düzelten mod var mı iyi

Beğenenler: Serak

JerryJerry
Üye
4 turns per year diye bir tane olacaktı.

Bir de artık her turn'de 1 yıl değil de sezon atlamıyor mu?
Üye
öyleymiş, grand campaign e geçince fark ettim prologda generlaim 105 yaşına felan gelmişti ahah

neyse en azından 12. peçle oyun baya oynanır duruma gelmiş hiç bi fps sorunu yaşamadım
Üye
Öyle değilmiş şimdi baktım

Sezon değişiyor ama yıl atlıyor hala

235 BC yazdan 234 BC sonbahara geçiyor mesela hahaha

Radious modu düzeltiyor mu bunu yoksa o dediğini mi indireyim
discussioncontroller