Total War : Rome II (Only on PC)
JerryJerry
Üye
Uzun zamandır oynamıyorum ancak en son denediğimde ayrı olarak kurmak gerekiyordu.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Öyle yaptım sağol on numara oldu bu şekilde

Her turnde bir yıl geçerken nasıl 10 level ajan general falan yapabilirsin belli değil
Broken Badly
Üye
intel i7 bilmemne
gtx470 amp
8gb ram

ile gökyüzünden edindiğim patch7+4dlc versiyonu (teşekkürler gökyüzü) performans sorunu falan olmadan oynuyorum ama oyun hard seviyede biraz no brainer gidiyor romayla. Iceni'yi aldım başları güzel ve zorluydu, ilerisi daha da güzel oldu ama yine de tabi shogun2+radious'a oranla biraz tırt bir diplomasi var, herkes güvenilir, hiç kimse trade kabul etmiyor vs.

parama kıymam ama gökyüzünden oynarım yine ben bunu (bütün total war oyunları (dlc ler ve rome 2 hariç var bende))
DemoNolojisTDemoNolojisT
Üye

intel i7 bilmemne
gtx470 amp
8gb ram

ile gökyüzünden edindiğim patch7+4dlc versiyonu (teşekkürler gökyüzü) performans sorunu falan olmadan oynuyorum ama oyun hard seviyede biraz no brainer gidiyor romayla. Iceni'yi aldım başları güzel ve zorluydu, ilerisi daha da güzel oldu ama yine de tabi shogun2+radious'a oranla biraz tırt bir diplomasi var, herkes güvenilir, hiç kimse trade kabul etmiyor vs.

parama kıymam ama gökyüzünden oynarım yine ben bunu (bütün total war oyunları (dlc ler ve rome 2 hariç var bende))

Performans sorunu genel olarak AMD ekran kartı sürücülerinde mevcut. Oyun dlc ve patchler ile kendini toparladı. Ama Nvidia destekli olduğu için AMD'lerde AA ve Texture sorunları ile karşılaşıyoruz. Shogun II çok sonra toparladı, geçte olsa Rome II'de toparlayacaktır.
JerryJerry
Üye
Neredeyse bütün dinamikleri değiştiren, beleş Imperator Augustus Campaign Pack hediye eden patch 15 veya diğer adıyla Rome 2 Total War: Emperor Edition, ayın 16'sında geliyor. Halihazırda Rome 2 sahibi olan herkes, oyunlarını ücretsiz olarak Emperor Edition'a yükseltebilecekmiş.

Trailer;

Beta notları;

http://wiki.totalwar.com/index.php?title=Total_War_ROME_II:_Patch_15

Ekleme; Bu sefer yeniliklerin yarısı beta ile birlikte geliyor, tamamı için 16'sını beklemek lazım.

Beğenenler: Elladan

goo_khangoo_khan
Üye
Oyun nihayet kendisini bulacak gibi. Çıkıştaki problemlerden sonra müthiş yol katetti Rome 2. Politika meselesi de bu patch ile düzeltilecek anladığım kadarıyla. Savaşlar çok hızlı gerçekleştiğinden bir süredir Divide et Impera modu ile oynuyordum, bu yama ile birliklerin hp ve moralleri de yükseldiğinden savaşlar biraz daha uzun sürecek ve oyuncuya manevra yapacak zaman tanıyacaktır. Şehirler üzerinde istediğimiz gibi oynama yapamamamız da bir başka sorundu. Çok kilit şehirlere sur inşa edememek büyük sıkıntıydı. Bu sıkıntı devam ediyor ama şimdi en azından şehir merkezlerini ticari, askeri gibi türlere ayırmışlar, ihtiyacımız olan bölgeye ihtiyacımız olanı inşa edip biraz esneklik kazanırız. Hiç yoktan iyidir.

Uzuuun bir maceradan sonra nihayet oldu Rome 2.
JerryJerry
Üye
Tarihteki en sevdiğim iç çatışmayı, bana göre gelmiş geçmiş en iyi lideri anlatan bir dlc'yi ücretsiz olarak vermeleri de ayrıca sevindirdi.

Oyunu yeniden kurmak için sebep, bu sefer olmuştur inşallah.
goo_khangoo_khan
Üye
O var tabi, Ağustos abi ile oynayabileceğiz, hem de bedava.

Ama zor olur ya, iç savaş döneminde bilinen dünya neredeyse tamamen Roma'nın elindeydi.. İlk turdan ilgilenmek gereken bir ton şehir olacak.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Sezar'ı da verselermiş keşke
Galyalı kesmeye doyamıyorum
JerryJerry
Üye
Sadece iç savaş ile sınırlı kalmaz, pax romana döneminin başlangıcını da anlatırsa eğer isteğine kavuşursun.
discussioncontroller