Total War : Rome II (Only on PC)
goo_khangoo_khan
Üye
Emperor Edition yayınlandı Steam'den az önce. Pek bakacak zamanım olmadı ama düzgün bir şeye benziyor. Oyun başlar başlamaz bir ton yerleşim yeri sahibi olacağımızdan ilk turlar çok uğraşmak gerekir diye düşünüyordum ama en azından taraflar direk savaşta başlamıyor ki her şey bir anda kafa ağrıtmasın. Politika ekranı da değişmiş biraz.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
hala grafik ayarlarını değiştirirken göçüyor oyun

emperor olmuş ama adam olamamış

Beğenenler: DarkSoul47, Elladan, goo_khan

goo_khangoo_khan
Üye
ahaha.

teknik sorun yok bende artık hiç ya. performansı da inanılmaz iyi. shogundan falan çok iyi çalışıyor oyun. yalnızca vsync kapatırsam savaşlar sırasında çöküyor. yoksa oldu oyun oldu.

bir de yeni oyun açıklanacak haftaya. barbarian invasion tarzı standalone bir ek paket bekliyorum ben. umarım yeni bir çağa atlayıp komple yeni bir oyun yapmazlar aynı oyun motoruyla.

Beğenenler: DemoNolojisT

AlphariusAlpharius
Üye

zalim oyun windows 7 ve sonrakilerde çalışmıyor

Beğenenler: Edward The Paladin, Elagord

Üye

bu şarkı acunun survivor da oylama şarkısıydı uzun süre hahaha

Beğenenler: goo_khan, Elagord

JerryJerry
Üye
Total War: Atilla duyurulmuş.

Edit; Başlığı açılmış, sorry.
DemoNolojisTDemoNolojisT
Üye
Evet beyler, Emperor Edition ile birlikte optimizasyon sorunu büyük ölçüde iyileşme görmüştür. Aradan ''çok'' uzun bir zaman geçmesine rağmen istenilen grafik ve performans kalitesini alabilirsiniz oyundan.

Ama yanlışım varsa düzeltin bu iyileşme sadece ek campaing ler için geçerli sanırım. Ana oyunda hala bir değişiklik yok gibi!

Not: Oyundaki ki bazı sembollerin renklerinin değişirtirilmesine çok gıcık oldum. O renkleri ben WC duvarında kullanmam!
ElladanElladan
Üye
Hayır abi, tersine patch'den sonra performans düşüşü var, özellik turn'den sonra bir iki saniye bekliyor
Üye
o sırada autosave ediyor gibi anladım ben

ana oyunda çooooooooook fazla ufak tefek ulus olduğu için öyle ya ufak kampanyalar daha basit gibi

bi de AI iyi olmuş sanki ya. sezar galyada oynuyorum da bütün galyalılar yapabildikleri kadar 20lik ordu yapıp sonra ittifak felan kurup beraber dalıyorlar. bi yerden sonra savunma yapmaktan fetihlerim tamamen durdu. aynı romanın cermenyede doğal sınırlarına ulaşması gibi oldu doğrusu. baya efsane.

yalnız aradan bi yerden cepheyi geçip ufak kasabaları yağmalamaları kötü oluyor. keşke onlara da bi şekilde garrison koyabilsek de en azından 100 adama karşı savunabilseler
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
EE öncesinde hem harita hem de savaşlar oynanacak gibi değildi. EE'den sonra ikisinde de yüksek ayarlarda hiçbir sorun yok.
discussioncontroller