Mycrysis ve Crysis 2 Bağlantısı
Starlet
Üye
Benim www.mycrysis.com adresinde bir üyeliğim var. Eposta ve şifremi yazınca sisteme girebiliyorum sorunsuz. Ayarlara erişebiliyorum, foruma mesaj atabiliyorum vs. Buraya kadar sorun yok. Fakat aynı hesapla www.mycrysis.com/limitededition ve Crysis 2 anamenüsünde sorduğu zaman giriş yaptığımda kabul etmiyor. Eposta ve şifreyi doğru yazdığıma eminim. Bu neden olabilir. Crysis 2 Türkiye'de satılan ilk çıktığında aldığım Türkçe versiyon Crysis 2 (orjinal). Bu 2 hesap birbirinden farklı mı? Veya önceden yapmam gereken işlemler mi var? (Oyunu hesaba kaydetme vs.) Bunun neden olduğunu açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler, iyi geceler :)
Starlet
Üye
O hesabı silip oyuniçinden hesap yarattım. Şimdi oyuna girebiliyorum fakat mycrysis.com'a girmek istediğimde oyuniçi hesabın bu siteyle eşlenmedi uyarısı alıyorum. İKisi arasındaki senkronizasyonu nasıl sağlarım. Bİrde oyuniçi mağazaya girdiğimde öğre bulunamadı deniyor. Bu neden böyle.
PiranhaPiranha
Üye
Hmm ilk defa burda gördüm Crysis 2 içinden bağlanıp böyle hesap mı alınıyormuş yada mycrysis hesabıyla oyunda bazı işlemler mi yapıyormuşuz?. Oyunu ilk kez oynadığım zamanın üstünden çok zaman geçtide böyle bişeyler hiç hatırlamıyorum. Yani oyunun menüsünde falan vardıysa bilemiyorum. Oyunu indirimdeyken orj. aldım daha kurup bakmadım başka oyunlardan fırsat olmadı daha neyse. Peki bu hesap alıp oyunda giriş yapmış olmak ne işe yarıyordu, eğer sadece MP online içinse pek işim olmaz benim.
discussioncontroller