Kurtadam: Yeni Bir Başlangıç - Oyun Başlığı
nester
Üye
Ben de relent ve lethe'den şüpheleniyordum ama deathly Hallow'da oldukça şüpheli davranışlar sergiliyor. Ama yine de bu el Canky'ye atacağım eğer Canky'yi hedef gösterenlerin üzerine oynamalıyız.

Linç:Canky

Not: Eğer bu el kurtadamlar tarafından yenirsem Relent ve deathly hallow ikilisine yoğunlaşın lütfen.
XFire1994
Üye
Şu an gün 3.

8 oyuncu hayatta: Samson, Relentless, deathly hallow, nester, herobeyyyyyy, LETHE, Canky, bayonetverss

Linç etmek için 4, geceye gitmek için 4 oy gerekli.

Canky: 4 (deathly hallow, Relentless, Samson, nester)
deathly hallow: 1 (Canky)
Relentless: 1 (LETHE)

2 oyuncu oy kullanmadı: herobeyyyyyy, bayonetverss

Canky linç edildi. Kendisi bir

Spoiler:
sivildi.

Artık gece. Özel rollüler güç kullanımlarına dair pm göndersinler lütfen.
herobeyyyyyy
Üye
Geçen el oy atmadım. Ama bu el oyum Relentless veya deathly'e gidecek.
Canky
Üye
oyun körlemesine oynanıyor adeta, neyse iyi oyunlar zaar ((((((((:
RelentlessRelentless
Üye
Tüh, Canky'i de boşuna öldürttüm. (:

Linç: nester
SamsonSamson
Üye
Lethe haklı. Kahin olaydı bari.
XFire1994
Üye
Lethe haklı falan değil. Bu oyun kafayı kullanmayla alakalı bir oyun, özel rol olmadan kurtadam bulamamanız tamamen sizin sorununuz. Bir tek bu forumda değil, dünyanın bir çok yerinde yüz yüze veya online olarak oynanıyor bu oyun, çoğu formatında özel rol bile yok. Şurada iki zahmete girip 2 mesaj atmadınız diye ne oyuna, ne formata bok atmayın lütfen.

Oyun bitmiştir, zira şu dakikadan sonra oynamanın hiç bir amcaı yok. Kurtadamlar Samson ve deathly hallow kazandı, kurtadam falan da yok bundan sonra bu forumda.

Hadi iyi akşamlar.
Canky
Üye
hahahah
RelentlessRelentless
Üye
Haydaaaa.

En ufak eleştiride böylesine kızıp her şeyi iptal etmek çok anlamsız.

İlk turdaki oy çoğunluğu meselesi hariç benim format ile ilgili hiçbir problemim olmadı.
SamsonSamson
Üye
Bari isim vermeseydin devam ederdik :/

Neyse la ben kazandım en azından...
discussioncontroller