Kurtadam: Yeni Bir Başlangıç - Oyun Başlığı
bodo
Üye

Lethe haklı falan değil. Bu oyun kafayı kullanmayla alakalı bir oyun, özel rol olmadan kurtadam bulamamanız tamamen sizin sorununuz. Bir tek bu forumda değil, dünyanın bir çok yerinde yüz yüze veya online olarak oynanıyor bu oyun, çoğu formatında özel rol bile yok. Şurada iki zahmete girip 2 mesaj atmadınız diye ne oyuna, ne formata bok atmayın lütfen.

Oyun bitmiştir, zira şu dakikadan sonra oynamanın hiç bir amcaı yok. Kurtadamlar Samson ve deathly hallow kazandı, kurtadam falan da yok bundan sonra bu forumda.

Hadi iyi akşamlar.

Adam oyunun Türkiye distribütörü adeta.
XFire1994
Üye

Haydaaaa.

En ufak eleştiride böylesine kızıp her şeyi iptal etmek çok anlamsız.

İlk turdaki oy çoğunluğu meselesi hariç benim format ile ilgili hiçbir problemim olmadı.

En ufak eleştiri falan değil, 3 gündür çok mu düzgün oynuyordu oyun?
RelentlessRelentless
Üye

Haydaaaa.

En ufak eleştiride böylesine kızıp her şeyi iptal etmek çok anlamsız.

İlk turdaki oy çoğunluğu meselesi hariç benim format ile ilgili hiçbir problemim olmadı.

En ufak eleştiri falan değil, 3 gündür çok mu düzgün oynuyordu oyun?

O apayrı bir mesele.

Ben doğru ya da yanlış elimden geldiğince oyunu takip ettim ve katkı yaptım. 11 kişinin rahat 7'si oyuna doğru düzgün ilgi göstermedi. Yapacak bir şey yok, bu oyun 24 saatte bir mesaj atma ile oynanabilecek bir oyun değil. Normalde 50 sayfayı bulması gereken oyun 10 sayfada bitiyor.
bayonetverss
Üye
abi devam ediyorduk ne güzel, en azından emeğinin bi karşılığı gelseydi ya :((
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Hayda... Daha ne güzel planlarımız vardı halbuki :(
Canky
Üye
elimden kaçtın zaar
Üye
Amen'le Bodo'ya yaptığımız double kill güzeldi ama :P
SamsonSamson
Üye
O değilde tam Relenti yiyecektik. İyi kurtuldu. Sonra da nester ya da bayonet vardı büyük ihtimalle...
Üye
:drummer:
bayonetverss
Üye
olum relentin de kurt diye kabini kırdık, pardon ciğerim :(
discussioncontroller