Kurtadam: Yeni Bir Başlangıç - Oyun Başlığı
nester
Üye
bir sivil daha linç edersek 3'e 2 olacak durum bu yüzden ona göre oy kullanmalıyız
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Canky iki turdur bi mesaj atıp kaçıyor. Sanki ortalık karışsın istiyor gibi. Ya da rastgele olarak hepimizi deniyor. Bir diğer şüpheli ismim de nester. Durup dururken kurtadamsın sen dedi; ki oyunda kahin yok. Bu durumda kendisinin sivil olduğunu söylemeye çalışıyor ve gerçekten kurtadamsam diyerek bana olta atmaya çalıştı. Muhtemelen verdiğim tepkiye göre bu turda bana oy atıp atmayacağına karar vermeye çalışıyor.

Ha tabii, hepimize birden kurtadam olduğunu biliyorum diye mesaj atmış da olabilir. Ki şimdi düşündüm de, gayet iyi taktikmiş =D

Üste: Oyunda kaç tane kurtadam olduğu belli mi ki? 4'e 1 ya da 2'ye 3 olmayacağı ne malum =P

Ek olarak: Oyunda kurtadam kalmadığı zaman bu bize bildirilecek mi, yoksa birbirimizi mi yiyeceğiz :F
RelentlessRelentless
Üye
Canky ile bayonet olağan şüpheliler.

nester herkese mesaj atıyor da, böyle bir şey yasaktı aslında. Oyundan diskalifiye edilmeli.
2 tane kurtadam olduğunu söylemişti Xfire sanırım. 9a2 başladık.
deathly hallowdeathly hallow
Üye

Bu oyun sadece Kurtadam ve Sivil rollerini içerecektir. Oyunda 9 sivil ve 2 kurtadam olacaktır. Linç edilen ve gece öldürülen oyuncuların kimlikleri oyun yöneticileri tarafından açıklanacaktır.

Aynen, öyleymiş.
SamsonSamson
Üye
O zaman benim şu anki listem Relentless ve Canky. Başkalarından şüphelenmiyorum ya da bu ikiliye göre daha az şüpheleniyorum.

Canky'den şüphelenme sebebim deathly hallow'la aynı nedenden dolayı, gerçi sadece mesaj atıp kaçan o değil ama Relentless da ondan şüphelendiğini söyledi ve ben zaten ondan şüpheleniyordum. Sanki dikkat çekmesin diye Canky'den şüpheleniyorum dedi. Çünkü sırf mesaj atıp kaçan o değil.
RelentlessRelentless
Üye
Benden şüphelenmene hiç gerek yok ben Kurtkapan'ım.

Üste, bayonet'i de söyledik ya.
bayonetverss
Üye
nester çok zekice :)

şimdiii, ne desek bilemiyorum. kafamda 30 tane kurt var kim kimdir kim değildir. kısaca başlamak gerikirse benim kafamda iki tane olağan kurt var. biri relent diğeri deathly hallow. şüphemin tek sebebi ise hep böyle strateji üretenlerin, çok konuşanların, fikerlerini empoze etmeye çalışanların önceki oyunlarda %80 kurt çıkmaları. söylemiş olayım da.
bayonetverss
Üye
ve az önce 150 görüntülemeye ulaştık sayın okuyucu nice 10 x 150 lere :)
RelentlessRelentless
Üye

önceki oyunlarda %80 kurt çıkmaları. söylemiş olayım da.

Rastgele yüzde vereyim gerçekçi gözüksün. (:
SamsonSamson
Üye
bayonet canky'ye göre daha bir oyuna katılıyor o yüzden. Yoksa o da az şüpheli olan listemde.

Ayrıca Relent bayonet'in ismini verip hedef şaşırtmaya çalışıyor, diyeyim.
discussioncontroller