Kurtadam: Yeni Bir Başlangıç - Oyun Başlığı
bayonetverss
Üye
laf atayım da haklı görüneyim. (:

relentless dan herekese bi laf yetştirmesi ve milletin diskalifiyesi için uğraştığından şüphe ediyorum. hem ayrıca sadece kendine gelen bi mesajdan nasıl herkese attığını anladın o mesajı ? ikili bi strateji ?
RelentlessRelentless
Üye

hem ayrıca sadece kendine gelen bi mesajdan nasıl herkese attığını anladın o mesajı ?

Ortalama bir zekaya sahip herkes sanırım bunu anlayabilirdi. Çok büyütülecek ya da zor bir şey olduğunu düşünmüyorum. Diskalifiye falan için de uğraşmıyorum ama yasaklar belirli sebeplerden ötürü konur. Cezası yoksa yasağın da bir manası yok pek.

Sitedeki ilk Kurtadam oyununu oynayan birisinin sanki her oyundaymış gibi kalkıp yüzde vermesinin saçmalığıyla ilgili yediği cevaba "laf atıyorsun hehehe" tarzında cevap vermesi hem oyundan hem de kendinden soğutuyor açıkçası. Sadece bu konuda değil hiçbir konuda mesajlarını dikkate almayacağım bundan sonra.

Her neyse, dizi izleyip yatacağım ben.
bayonetverss
Üye
iyi geceler tatlım. adam ayak üstü zekasız diyip gitti. iki iğneleyelim dedik laf yedik iyi mi .... abi bu 3. oyunum yani çok da az oynamış sayılmam hani. tamam laf atıyorsun kısmı için de özür dilerim akşamın şeysi naparsın
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Linç: Canky
Canky
Üye
Kurtadam olsaydım, daha ilk elden yapılan toplu linç olaylarına hevesli bi şekilde katılırdım. Gözümüz kapalı linç edeceğimize boş geçmesi ve özellikle şüphelendiğim Relent ve deathly hallow'un mesajlarından bir şeyler çıkarmaya çalışmak daha mantıklı. Kurtadamlardan birinin deathly hallow olduğunu düşünüyorum. Geçen el de dediğim gibi amen'e ilk oy atılır atılmaz vermesi şüpheli geldi. Geçen el onu hedef gösterdikten sonra hemen bana oy atması da senden şüphelenen tek insanı ortadan kaldırırken öldürme hakkını da üzerimde harcamamasını sağlayacak. Diğeri Relent veya LETHE olabilir. nesterden bana pm gelmedi, demek ki ya nester ve ben kurtadamız (heheh) ya da nester geyiğine olta atan bir sivil. nester kurtadamsa şüpheleri üzerinden kaldırmak için de yapmış olabilir tabii ama nesterden böyle 2 katlı bir plan beklemem ben.

Linç: deathly hallow
LetheLethe
Üye
Ben tüm mesajlarına rağmen Kurtadam'ların Relentless ve bayonetverss olduğunu düşünüyorum.

Linç: Relentless
RelentlessRelentless
Üye
Linç: Canky
SamsonSamson
Üye
Relent'in kurt olduğuna eminim ama sanırım bu el yeteri kadar oy alamayacak o yüzden şüpheli listemdeki ikinci kişi olana veriyorum oyumu.

Linç:Canky
XFire1994
Üye
Şu an gün 3.

8 oyuncu hayatta: Samson, Relentless, deathly hallow, nester, herobeyyyyyy, LETHE, Canky, bayonetverss

Linç etmek için 4, geceye gitmek için 4 oy gerekli.

Canky: 3 (deathly hallow, Relentless, Samson)
deathly hallow: 1 (Canky)
Relentless: 1 (LETHE)

3 oyuncu oy kullanmadı: nester, herobeyyyyyy, bayonetverss

www.timeanddate.com/countdown/generic?iso=20120706T23&p0=19&msg=G%C3%BCn+3
LetheLethe
Üye
Açıkçası diğer özel karakterler olmadan şuan yaptığımız tamamen her el bir günah keçisi bulup linç etmek.
discussioncontroller