Injustice: Gods Among Us
DarkorDarkor
Üye
Dün demoyu oynayarak wonder woman'ı test etme fırsatı buldum, darkprens'in dediği gibi grafikler gözüme epey dandik geldi. combolar da mk9 gibi akıcı olmamış. wonder woman'ın iki ayrı stance'i var biri lasso biri de sword , ikisinin comboları farklı ve henüz aralarında akıcı geçiş yapamıyorum. MK9 demosunda mileena ile direk yardırmıştım :P biraz daha test edeceğim ama aylardır CE almayı planlıyordum, vazgeçeceğim sanırım. Zaten D&R normal versiyonunu bile 180'e satıyor, CE 300'den aşağı olmaz.
RidygoRidygo
Üye

DarkorDarkor
Üye
Oyun türkiyeye gelmeyecek heralde :P D&R'i gectim spotlarda bile yok.
DarkorDarkor
Üye
Vay be ölü başlık, bu oyuna ilgi daha fazla olur diye bekliyordum. Türkiye'ye çok geç geldi gerçi, ben de dün alabildim. Onlineda millet işi çözmüş biz alana kadar o yüzden dellenmeyin :P Oynamak isteyen olursa: Darkor23
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Alıp almama konusunda çok kararsızım. Bir de eskisi gibi dövüş oyunlarına merakım azaldı.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Pc ye çıkacak mı oyun?
rubyredrubyred
Üye

Pc ye çıkacak mı oyun?

mortal kombat steam başarım listesinde görünmüştü oyunu pcye çıkaracaklar, bunun üstüne injustice i de sonradan pc ye çıkaracaklar deniyordu. belki mortal kombatın satışlarına bakıp çıkarabilirler.
DarkorDarkor
Üye

Alıp almama konusunda çok kararsızım. Bir de eskisi gibi dövüş oyunlarına merakım azaldı.

Dövüş oyunu olarak gayet güzel, hikaye modunu umursuyorsan o da fena değil. Yalnız karakterler arası denge sorunları var. Online maçlar spammer dolu, bu yüzden ustalaşana kadar pek girmemekte fayda var ruh sağlığı açısından :) Ama elin alıştıktan sonra tam özellikleri kullanarak maç yapmak çok keyifli oluyor.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Şuan MK9 oynuyorum. Bunu artık yazın sonuna doğru alırım. Hem o zaman DLC karakterlerinin de olduğu bi paket daha çıkar.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
PC, PS4 ve PS Vita içinde geliyor.

image
discussioncontroller