Yan gelip atış yeri
Benjamin Linus
Üye
Vira Bismillah.
kurtkapankurtkapan
Üye
iştiare en güzeliydi.
sonâdorsonâdor
Üye

en azından ömrünü seviyeli bir tartışmayla kapattı başlığım tesellim budur :(

Sen benim açtığım "Hobareybombombombombomahahaha" isimli başlığın kapanmasını fırsat bilip açmıştın o başlığı, o yüzden görmedi 1000'i. Hepsi benim oyunum aslında, Oropher üyeliği de benim de, neyse.
Lordmuti
Üye
Yan gelip yatış yeri diye okudum ahahah

Hayırlı olsun vatana millete.
oropheroropher
Üye

Sen benim açtığım "Hobareybombombombombomahahaha" isimli başlığın kapanmasını fırsat bilip açmıştın o başlığı, o yüzden görmedi 1000'i. Hepsi benim oyunum aslında, Oropher üyeliği de benim de, neyse.

ne kadar yırtarsan yrt benim gibi bir karakterin roleplayini yapamazsın genç, zor o iş..
kurtkapankurtkapan
Üye

Yan gelip yatış yeri diye okudum ahahah

Hayırlı olsun vatana millete.

=/
isoticisotic
Üye

gücenmem hiç.
bu başlıkların işleyiş süreci bu bombilibambom atış ömrünü tamamladıktan sonra yeni bir tane lazımdı kimseye zahmet olmasın diye ben açtım :F .
seviyeli atış da ömrünü tamamlayınca bu geldi işte.
ama en azından seviyeli atışta son zamanları saymazsak seviye yoğunluğu aynı türden başlıklar arasında en fazla olandı :F
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
tamam da diğer başlık niye kapandı? gayet seviyeli tartışılıyordu?
sonâdorsonâdor
Üye

ne kadar yırtarsan yrt benim gibi bir karakterin roleplayini yapamazsın genç, zor o iş..

Ahaha, kişiliğin olsa o kişiliği taklit edip yaparım da, olmuyor işte.

*samimi arkadaşlar arasındaki sıcak laf sokma, uuu. Ciddiye alan üyeler olmasın diyeydi bu uyarı.*
isoticisotic
Üye

tamam da diğer başlık niye kapandı? gayet seviyeli tartışılıyordu?

discussioncontroller