Yan gelip atış yeri
sonâdorsonâdor
Üye

en azından ömrünü seviyeli bir tartışmayla kapattı başlığım tesellim budur :(

Sen benim açtığım "Hobareybombombombombomahahaha" isimli başlığın kapanmasını fırsat bilip açmıştın o başlığı, o yüzden görmedi 1000'i. Hepsi benim oyunum aslında, Oropher üyeliği de benim de, neyse.

gücenmem hiç.
bu başlıkların işleyiş süreci bu bombilibambom atış ömrünü tamamladıktan sonra yeni bir tane lazımdı kimseye zahmet olmasın diye ben açtım :F .
seviyeli atış da ömrünü tamamlayınca bu geldi işte.
ama en azından seviyeli atışta son zamanları saymazsak seviye yoğunluğu aynı türden başlıklar arasında en fazla olandı :F

Sen dur, eski güçlerimi tekrar alayım bundan sonrakini forum tarihinin en seviyeli başlığı haline getireceğim.
comansnala
Üye
Seviyeli atışta son tartışmalarda banlanmaları tartışmak dışında nasıl bir seviyesiz atış olduğunu bilmiyorum. Kaldı ki herkes bu konuyu seviyeli bir şekilde tartışıyordu. Akabinde neden kilitlendi?. (evet bu bir sorudur). Yoksa onu bunu banlamaktan veya konuları kilitlemekten başka çözüm bilmeyenlerden medet ummam şahsıma küfretmekten başka birşey olamaz.
MuhallebiMuhallebi
Üye

tamam da diğer başlık niye kapandı? gayet seviyeli tartışılıyordu?

Bu adama kulak verin.
RelentlessRelentless
Üye
İyi oldu bence. Temiz bir başlangıç hesabı.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
farklı kişilerin farklı görüşlerini okuyorduk, şak diye kesmişsiniz mis gibi tartışmayı.

çok gereksiz olmuş o başlığı kilitlemek.
sonâdorsonâdor
Üye
Turgut yazmadan ben yazayım, "temiz bir başlangıç hesabı" için kitlendi.
oropheroropher
Üye
ne fark eder ki?
aynı pencere, aynı üyeler..
"seviyeli atışta neler konuşuldu kardeşim" tanımını kafadan silip yeni başlangıç yapalım dedik, fena mı ettik?
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
yarım bırakılan konulardan temiz başlangıçlar yapılabileceğini düşünmüyorum şahsen. o adamlar orda sıkılana kadar tartışmalılardı bana göre.

tartışan adamlar Fairon, Relentless ve comansnala idi, asla seviye düşmeyecekti.

ben böyle düşünüyorum.
comansnala
Üye
Turgut yazsın.
Zira benim sorum bu kadar basit değildi.
dodgerdodger
Üye
Foruma ergenekon vurmuş zaar. Forumun yarısını banlamışsınız.

Zaar diyecek adam kalmamış, forumda ben anılarını yaşatayım kardeşlerimin ZAAR.
discussioncontroller