Yan gelip atış yeri
RelentlessRelentless
Üye
Lütfen bir de bunun için tartışmayalım şimdi. Temiz dedik... Başlangıç dedik...
sonâdorsonâdor
Üye
Bu arada, uzaklaştırmalardan sonra soruların sorulduğu konu serbest atışlar değil, şu:

http://oyungezer.com.tr/forum?func=view&catid=4&id=921757&limit=10&start=1960
MuhallebiMuhallebi
Üye

ne fark eder ki?
aynı pencere, aynı üyeler..
"seviyeli atışta neler konuşuldu kardeşim" tanımını kafadan silip yeni başlangıç yapalım dedik, fena mı ettik?

Fena etmediniz de tabi güzel bir tartışmayı ortasında kesmek yerine bitmesini veya en azından seviyenin düşmesini bekleyebilirdiniz.

Neyse kötü bir şey değil sonuçta çokta kurcalamaya gerek yok sanırsam.
comansnala
Üye
Temizlik anlayışınız bu ise, istemem kalsın.
AdramelechAdramelech
Üye
Takkip.

Edit: İsmi takdir ettim.
aztek
Üye
Abi o tartışma sabaha kadar sürerdi. Ne değişecekti? Hiçbirşey.
oropheroropher
Üye

Seviyeli atışta son tartışmalarda banlanmaları tartışmak dışında nasıl bir seviyesiz atış olduğunu bilmiyorum. Kaldı ki herkes bu konuyu seviyeli bir şekilde tartışıyordu. Akabinde neden kilitlendi?. (evet bu bir sorudur). Yoksa onu bunu banlamaktan veya konuları kilitlemekten başka çözüm bilmeyenlerden medet ummam şahsıma küfretmekten başka birşey olamaz.

konu, kilitlenmeyi gerektirecek bir unsur olduğu sebebiyle kilitlenmedi..
konu, gereksiz bir gerginliği, can sıkıcı konuşmaları betimler hale geldiği için kilitlendi..
orada konuşabilip de burada konuşamadığınız birşey yok, birinin kapanıp diğerinin açılması arasındaki fark 10 saniye..
sen her ne kadar "basit" görsen de bana göre "temiz bir başlangıç" yeterince kallavi bir cevap..
nester
Üye
takip

1000 sayfayı görmesi dileğiyle
comansnala
Üye

Bu arada, uzaklaştırmalardan sonra soruların sorulduğu konu serbest atışlar değil, şu:

http://oyungezer.com.tr/forum?func=view&catid=4&id=921757&limit=10&start=1960

Anlaşılmadıysa kilitlenen konudaki mesajlara bakılması yeterli.
OneInchManOneInchMan
Üye
discussioncontroller