LOTRO Toplu Başlangıç
Slein
Üye
Başlık biraz garip oldu ama başka bir şeyde bulamadım açıkçası:vanish:

Her neyse şimdi benim Laurelin'de bir karakterim var.Ama aklıma şöyle bir şey geldi ki bu uygulanırsa gayet zevk alınabileceğini düşünüyorum.Bir kaç kişi toplanıp en baştan oyuna başlayalım.Artık kim gelmek isterse,gelir oynarız.Renkli bir anı da olur ayrıca.:lol:

Oyuncu Listesi

1-)Slein(Elf-Hunter)
2-)l3v3n1(Man-Champion)
3-)DrizztTR(Elf-Minstrel)
4-)Elladan(Hobbit-Minstrel)
5-)Jinkensu(Man-Warden)

Başlangıç:20.07.2012 Cuma-18.00

Ulaşmak isterseniz oyundaki adım Hirildur'dur.

Onun dışında Danduriel,Brommond ve Ladremvold nicklerine mesaj atarsanız ulaşabilirsiniz.
l3v3n1l3v3n1
Üye
Ben varım.
gduman94gduman94
Üye
Oyun güzel ise bende varım, yalnız oynayacakların classlarını şimdiden belirleyelim aynı grupta zibilyon tane warrior olmasın.
Slein
Üye

Oyun güzel ise bende varım, yalnız oynayacakların classlarını şimdiden belirleyelim aynı grupta zibilyon tane warrior olmasın.

Ben de aynısını düşünüyorum ama önce oynayacaklar belirlensin.Herkes müsait olduğu tarihi,ırkını ve seçeceği classı yazsın.Irk farketmez çünkü nereye gidersek gidelim görevleri yapabiliyoruz.Yani örneğin ben cüce olup elflerin başladığı yere gittiğim zaman orada ilk level görevlerini yapabiliyorum.O açıdan problem olmaz.
nester
Üye
Kesin bir şey söylemeyeyim ama bende gelebilirim belki
Anduniel
Üye
www.lotro-turkey.com adresinde de bir başlık açın isterseniz ,ordan da yeni başlayan bulabilirsiniz.
Rohot
Üye

www.lotro-turkey.com adresinde de bir başlık açın isterseniz ,ordan da yeni başlayan bulabilirsiniz.

Nerede çokluk orada ...

Çok kalabalık olunmasına gerek yok bence, daha önce hiç oynamadım bu oyunu ama gelebilirim bende belki. Bi indirip bakıyım bugün/yarın
4munet4munet
Üye
gececi olarak oynarsanız gelirim, gündüzcüyseniz iyi oyunlar.
Slein
Üye
Gece gündüz farketmez benim için.Liste oluşturmaya başlayalım o zaman.Ayrıca bir de server bulmak lazım.Ben Laurelin öneriyorum.
RaideN
Üye
%1 ihtimal de olsa kısa zaman içinde düzgün ve sınırsız bir internet bulabilirsem ben de katılabilirim. Ama dediğim gibi %1 :D Aslında başlamak istiyorum da :(
Jinkensu
Üye
Sadece Laurelin'de mi başlamayı düşünüyorsunuz? Snowbourn'da başlamayı düşünürseniz ben de gelebilirim belki.
discussioncontroller