LOTRO Toplu Başlangıç
Nexcore
Üye
17.07.2012 Salı değil mi?
Slein
Üye
Uyardığın için sağol bu 2 oldu :lol: Bu aralar zaten günleri baya bir karıştırdım bugnü de Çarşamba sanıyırodum.
SiriusABSiriusAB
Üye
Bugün mü ? Kafam karıştı. Hep tarihleri yanlış yazıyorsun. :)
Slein
Üye
Evet bugün 2 gün arayla yapmayı düşünüyordum oyunları gece 12 den sonra yazdıysam tarihi karışıklık olmuştur kusura bakmayın ama eğer çok kişi gelmezse yapmayız bugün haberi olmayanlar vardır bugün gelemeyen olursa söylesin burda duruma göre yaparız.
gduman94gduman94
Üye
Bugün toplanıyorsanız ben yokum, bir haftalık seyahate çıkıyorum, kendinizi fazla kaptırmayın.
Eddard StarkEddard Stark
Üye
İlk çıktığı zamanlar başlamıştım, pek arkadaş bulamamaktan ve arayüzüne gıcık olmam nedeniyle bırakmıştım. Ben de mi başlasam ne? Neler değişti oyunda? Başlasam beraber kasabileceğim kişiler var mı? Duyduğuma göre Free2Play olmuş? :P
Slein
Üye
@EddardStark Free2Play oldu ancak 30 level'a kadar.Ondan sonra ilerlemek için quest paketi falan almanız gerekiyor ama onu da bütün deedleri yaparsan belki birini çıkartırsın.Oyun da değişen baya şeyler var Moria,Isengard falan geldi oyuna.Arayüz değişti sanırım ilk baştan farklı olarak.Denemeni tavsiye ederim özellikle toplu olarak zevki çok farklı oluyor.
SiriusABSiriusAB
Üye

@EddardStark Free2Play oldu ancak 30 level'a kadar.Ondan sonra ilerlemek için quest paketi falan almanız gerekiyor ama onu da bütün deedleri yaparsan belki birini çıkartırsın.Oyun da değişen baya şeyler var Moria,Isengard falan geldi oyuna.Arayüz değişti sanırım ilk baştan farklı olarak.Denemeni tavsiye ederim özellikle toplu olarak zevki çok farklı oluyor.

Zorunlu değil almak onu belirtelim de yanlış anlaşılma olmasın. Oynanabiliyor yani o olmadan da.
Eddard StarkEddard Stark
Üye
Ben de hala dvdsi duruyormuş oyunun şimdi baktım. Mines of Moria da var yanında.
Slein
Üye
Evet zorunlu değil istersen rp devam edebilirsin ayrıca birisi vardı başka bir forumda hiç quest paketi almadan,VIP olmadan son levela ulaşmayı başarmıştı.Tsbi sabır gerekiyor ve çok istisna bir durum.
discussioncontroller