Pandæmonium V - The Masquerade - Tur 1 - Salı 22
AdramelechAdramelech
Üye

Dediğim dedik davranacaksan zaten pek bir şey söylemenin bir faydası yok.
Şu an için ifade sisteminin oyuna hiç bir yararı yok.

Dediğim dediklik değil, iyi bir çözüm sunmuyorsunuz, sadece bunun ne kadar kötü olduğundan bahsediyorsunuz. Önceki oyun iyi değildi, bunu da görmüyorsunuz. Sebebini açıkladım.

Kaldırıyorum direk, iki sayfa boyunca 3 kişiyle tartıştığıma ve oyunda 19 kişi olduğuna göre daha çok uzayacak bu mesele, sonunda oyunu falan bırakıp gideceğim ben. O yüzden kaldırıyorum direk, hiç gerek yok aynı şeyi 19 farklı kişiden çekmeme. Oyun oynamak yerine, özel mesaj dediğim halde son cümleyi söyleme ihtiyacı güdüp buraya yazmak ve oyunu daha da baltalayıp, tur başı mesajını daha arka sayfalara itmek çok daha mantıklı geliyor oyuncularıma çünkü.
RelentlessRelentless
Üye

bir şeyler

Bırakıp gitmeni gerektirecek bir durum yok ortada.
Geçen oyundaki tek problem 4 kişinin linç olduğu tur ve oyuncu sayısının az oluşu. Sanırım 12 kişiydik? Eh sırf bir turda oyuncuların %33'ü ölürse ihtimaller çok çabuk yükselir tabi ki.
AdramelechAdramelech
Üye
Düzenledim o mesajı, okursunuz. Takılın kafanıza göre, sinirim bozuldu şu tripleriniz yüzünden. Siz sistemi eleştirmeye falan devam edin, çok yararı olacaktır şu anda eminim. Off hele oyunu şöyle bir iki sayfa daha baltalasanız var ya.

Eleştirelim yararımız dokunsun derken ego meselesine dönüştürüp çok uzatıyorsunuz, farkında değilsiniz.
RelentlessRelentless
Üye
bodo
Üye
Şimdi ilk ifadeleri okuyan ve haliyle hatırlayan kişiler olduğunu varsayarsak bence bu sistem devam etmeli. Zira 4 oyuncu hakkında az çok bir bilgi aldık. Ayrıca ilk turları hareketlendirmek için gelen bir sistemdi bu anladığım kadarıyla; yani size yüzde 30 ihtimalle doğruyu söylese bu gereksiz yere kolaylaştırmış olacaktı oyunu. Herkesin katkı yaptığı bir oyunda zaten bu bilgilerle beraber 2 tur sonunda bir şeyler açığa çıkmaya başlar gibi ama katkı olayı önemli burada. Benim tavsiyem 2 tur sonunda oyuna bir şey katmamış oyuncular için yedek alımı yapılması veya başka bir çözüm.
AdramelechAdramelech
Üye
image
[center]Tur I[/center]
[center]INVIDIA[/center]
Ve kapının üstünde INVIDIA yazıyordu, cehennemin en üst katı. Grup önce buranın dol dolu olacağını sandı, ancak tozlu kapıyı itip de içeri girince şaşırdılar. Devasa mağaralar bomboştu. Anlamaya ve çözmeye çalıştılar bunun sebebini. Sonunda, arkalarındaki tozlu kapı kendi kendine kapandığında anladılar.

Burası onların kıskançlıklarıydı. Burası onların sınavıydı. Burada, ölüleri bulacamayacaklardı. Sadece kendi gruplarıyla çatışacak, sadece görevlerini tamamlamak üzere kendileriyle çekişecekti.

İçlerinden birisi anladı ki, cehennemin onlara hazırladığı oyunlar vardı ve yine de bu oyunlar, kendi gruplarındaki felaketlerle karşılaştırıldıklarında bir hiçti. En önden giden, arkasına, gruba baktı. Gördüğü şey birbirini yiyen hayvanlar sürüsüydü. Ve anladı.

image
Lonly_Wolf: Kahin, Avcı veya Okültist.
Lunod: Kahin, Okültist veya Sivil.
nester: Kurtadam, Scion veya Demon.
Snorlax: Avcı, Demon veya Promethean.

image
-Özel rollüler hamlelerini iyice okumayı unutmasınlar.

-Pandæmonium, "Tüm Şeytanların Yeri" anlamına gelir, bunu da belirteyim. Bu oyun, sonran hemen önceki Pandæmonium. Bundan sonraki oyun, bu ve önceki oyunları birleştirip bir hikaye ortaya çıkaracak.

-Öldürmeye çalışmaktan çok hayatta kalmaya çalışırsanız daha rahat olur oyun sizin için.

-Kafam yok, güzel hikaye yazamıyorum. Kusura bakmayın hiç.

-Ayrıca, bu ve önceki oyunlarda, tur ve konu başlıklarındaki resme tıklayınca asıl resmin açıldığını biliyor muydunuz?

-Oyun hakkında bir şey yazmayacaksanız, oyun içi bir şey yazmayacaksanız, yazmayın. Şikayetlerinizi ve benzer şeyleri bana özel mesajdan veya farklı bir konuda iletmeniz gerektiğini 8. kurala yazmıştım 4 oyun önce. Oyunu baltalamaya gerek yok.

-İyi oyunlar.

Biterken çalıyordu: Antimatter - God is Coming
LovermanLoverman
Üye
İlk mesaj olsun, şuan bu "veya" sistemi her şeyi engelliyor ama yine kumar oynayıp adam seçeceksek NESTER beni öpün, beni öpün diyor. Fakat biz akıllandık, o kadar kötü rollerin döşendiği Relentless sivil çıkmıştı. O yüzden iyi ihtimallerin yükseldiği kişilere linç atalım eğer bu sisteme göre atacaksak bu sefer. Geçen seferkinin tersini yapıp, sistemi kendi silahıyla vuralım. :rockstar:

Yada ihtimalleri hiç umursamayıp bodoslama dalalım. Çok fazla oyuncu var ve haksızlık oluyor nitekim bu sefer. Bu ihtimaller taaa oyun sonunda 6-7 kişi linç olduktan sonra işimize yarasın.

Bilemedim şimdi.
aztek
Üye
Bu sessizliğin arkasını rahatça görebiliyorum. Sanırım rüyalarıma giriyor.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
aztek
Üye
Oyun yattı beyler
discussioncontroller