Minotor
Teen GamerTeen Gamer
Üye
Yunan mitolojisindeki (bence) en ilginç yaratıklardan birisi olan Minotor (Yunanca: Minos'un Boğası), insan-boğa kırmasıdır. Baş kısımları ve kuyrukları öküzümsü, geri kalan yerleri insanımsıdır (insanların kuyrukları yok ki zaten -İçimdeki Ses). Vücudu Zangief'in vücudunu anımsatır. Bazı kesimlerde bedeninin de kıllarla kaplı olduğu ve ayaklarının da toynaklı olduğu kabul edilir. Tabi bu kısımdan bazı insanlara da benzemektedir. Eheh.
Minotor'un hikayesi müstehcen ve ibretliktir. Girit kralı Minos, gücüyle çok övünmektedir. Derken bir gün kel, pudra beyazı tenli ve kırmızı dövmeli kaslı bir herif(:kratos:), "Neren güçlü lan Minos?" tarzı bir şeyler söyler*. Gücüne gider Minos'un, küçüklükten beri Amerikan Güreşçisi (böyle bir meslek varsa) olmak istemiştir lakin kral babası tarafından engellenmiştir. İçerlenen Minos da, Girit'in en sert (fakat güçlü olamayan) kralı olmuştur.
Nerden nereye geldik. Neyse, gücünü ispatlamak isteyen Minos, Poseidon'dan kurban etmek için bir kuzu sipariş eder, fakat hatları şaşıran Poseidon ona yanlışlıkla dünyanın en güçlü boğasını gönderir. Minos da "Promosyon herhalde." diye düşünür ve kurban etmeden önce bir bakar ki, karşısında dünyanın en güçlü boğası. Yerinde tutmak için ordusunun onda birini harcıyor. "Dur lan bi', bu benim yanımda dursun, beni korusun." diyerekten ilk bodyguard'ı bulmuştur. Ayrıca hala "dünyadaki tek hayvan bodyguard'ı olan kişi" ünvanını da korumaktadır.
Poseidon yanlışlık yaptığını fark eder ve "Ver lan boğamı!" diyerek Minos'u uyarır. Korkan fakat kendini uyanık sayan Minos, Poseidon'a başka bir boğayı arz eder. Boğanın başka bir boğa olduğunu anlayıp öfkelenen Poseidon, "On İki Dev Tanrı" Yunan Milli Basketbol Takımı'ndan dişi takım arkadaşı Afrodit'ten ricada bulunur ve Minos'un karısı Pasiphae'yi Boğa'ya aşık ettirir (bkz. Aşk-ı Memnu). Sonrası karışık. Öncelikle
küçük okurlarımız isterlerse alt paragrafa atlasınlar, müstehcen ve ensest bölüme yaklaşıyoruz çünkü. Ehm, Boğa ile Pasiphae çiftleşir, ve nur topu gibi bir yarı insan yarı boğa çıkar ortaya.
Bu durum karşısında utancından ve Minotor'un insanları yemesinden dolayı ("Hep yaramaz, haşarı bir çocuktu." -Pasiphae), Minos onu zincire vurdurur ve insanlardan uzağa, Daidalus'a yaptırdığı "Labyrinthos" ismindeki yapıya hapseder. Bu öyle bir yapıdır ki içerisinden kimse çıkamaz.
Birkaç yıl sonra, minotor ergenlik çağının acımasız gerçekleriyle başbaşa kalır (Smile koymamak için kendimi tutuyorum, çok ciddi bir yazı, lütfen). Bu ona itici bir güç olmuştur, üremek ve neslini devam ettirmek için 3 yıl boyunca duvara omuz atar ve sonunda yıkar. Sonra da "İzdivaç" adlı bir televizyon programı sayesinde, kendine uygun bir eş bulur ve memur maaşıyla geçinip gider.


* Bu işaret bulunan (veya bulunmayan) bazı cümleler gerçeği yansıtmayabilir. Ayna mıyız biz?


Spoiler:
image
Bryn
Üye
handjob mu yapıyor lan o resimde??
Teen GamerTeen Gamer
Üye
Olayı en iyi anlatan materyal. Ama dur spoiler'a koyayım
thomasyalarinthomasyalarin
Üye
yalnız fotoya göre minos elleşme kadın diye karısını engellemeye çalışmış ama nafile, eller günahkar diyerek pasiphae olaya girmiş direk.
discussioncontroller