Oyungezer Kampüsleri
MeneS
Üye
  Herkese selamlar. Bu sene ÇAPA Tıp'a başladım. Hiç Oyungezer var mı şu 400 kişilik sınıfta diye merak ettim. (ÇAPA Tıp deyince hocalar da bozuluyomuş onu da öğrendik. İlla İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi. Uzun ve gereksiz...)
PISLIXPISLIX
Üye
MeneS dedi:

Herkese selamlar. Bu sene ÇAPA Tıp'a başladım. Hiç Oyungezer var mı şu 400 kişilik sınıfta diye merak ettim. (ÇAPA Tıp deyince hocalar da bozuluyomuş onu da öğrendik. İlla İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi. Uzun ve gereksiz...)

Hayırlı olsun... En son (şu anda 5. sınıfta) bi OGZ'li vardı. O da kayboldu gitti, girmiyor artık siteye.

Hacettepeye yolun düşerse bir haber et  ;)
MeneS
Üye
  Sağolasın PISLIX. Şöyle bi de küçück OGZ broşürleri olsa, koyardım amfilerin altına  ;) Koskoa ÇAPA'da bir kişi bile mi olmaz ya. Sinirlendim şimdi  :jedi:
Murderotica
Üye
Ben de Canakkale 18 Mart Üniversitesi'ndenim ama sanirim benden baska oyungezeri bilen yok burada :D
Misafir
Ben de İstanbul Üniversitesi'ndeyim, bir sürü adam da var ama hala bir numaramızı göremedim. Anca kantinde karşılaşır 'Ne haber hacı?' muhabbetine gireriz biz (Dark Templar'a selamlar :P).
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Ben onu bile yapamıyorum lan! Harbi, ne zaman buluşuyoruz? :D
Misafir
Ben daha bugün gördüm Dark Templar'ı, hıh! :strong:

Ne bileyim yahu, üç sene oldu. Mezun olcaz, hala buluşma planları...:)
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Doğru diyosun ya. Aslında yolun karşısındaki büfede bi buluşma yapabiliriz, ne dersin? :P
Misafir
Samimi, soyle ona bana gul gondersin.
Misafir
'Yolun karşısındaki büfe'? Bizim fakültenin dört bir yanı yol olması ve bu yolların da büfelerle çevrili olması sonucu bu cümleyi görmemezlikten geliyorum. :P

Olur bana uyar, buluşabiliriz. (Bunu daha önce de söylemiştim sanki :P)

Harbi gelecek hafta buluşalım. Valla bak.
discussioncontroller