Oyungezer Kampüsleri
samimi patates
Üye
Merhabalar arkadaşlar,

Serpil Abla'yla konuştuk ve Oyungezer Kampüsleri projesini yeniden canlandırmak istediğimize karar verdik. Hazır yaz ayları da gelmişken dedik ki altyapıyı hazırlayalım, gelecek sene için hazırlıklarımızı yapalım. Eğer siz de bu konuda istekliyseniz önce Tuğbek Abi’nin vakti zamanında yazdığı şu yazıları okuyun:

http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,3861.0/
http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,3862.0/

İsteğiniz söndüyse sağlık olsun; ama tam tersi daha da ateşlendiyseniz samimipatates@oyungezer.com.tr’ye bir mail atın. Fikir ve düşüncelerinizi de maile eklemeyi unutmayın.

Görüşmek üzere.
sonâdorsonâdor
Üye
Anadolu Üniversitesi'nin konusu neden yok efendim?

Eskişehir'deki goyunların sayısı hiç de az değil hani, garip.

Beğenenler: montana_mb

TyraelTyrael
Üye
Aynı şekilde Marmara'nın da.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Benim isteğim söndü valla; çünkü oyun deyince milletin aklına hemen PES, FIFA, GTA ve CS geliyor. Oyun dergisi aldığımı gören/duyan her 10 kişiden 9'u oyun dergisi almamı çok tuhaf buldu. O yüzden bizim okuldan doğru düzgün oyuncu çıkmaz sanıyorum ki ^^  (trakyasözlük'te bi-iki kişiye rastladım gerçi ama bizim okulda okumuşlar mı okuyorlar mı bilmem; istisnalar kaideler falan :D)
DarthMentor
Üye
Sakarya üniversitesinden kimler var. Sinan Abi bir :D
funky_boyfunky_boy
Üye
Merhaba..
kurtkapankurtkapan
Üye
iü yabancı diller bölümüne işiniz düşerse kantinin orda şutuuuuk diye bağırın, çıkar gelirim sdf.

Beğenenler: funky_boy

SamsonSamson
Üye
kurtkapan dedi:

iü yabancı diller bölümüne işiniz düşerse kantinin orda şutuuuuk diye bağırın, çıkar gelirim sdf.

Olm bak bağırırım, rezil olursun koca okula.

Bu arada bizim okulda bir sürü nerd ve türevi mevcut ama OGZ'den olan adam yok sanırım orada. İlginç. Kafamda hep "Nerd ve gamer olan herkesin OGZ'ye üye olması lazım" gibi bir düşünce mevcuttu oysaki...

Beğenenler: kurtkapan

JethroJethro
Üye
15'inde beytepe'ye gelmiş Serpil hanım. :-D
OneInchManOneInchMan
Üye
davutpaşa ses veer
discussioncontroller