İstanbul Teknik Üniversitesi - Ayazağa Kampüsü
LooP
Üye
"Dexter bizi konsere götür" sesleri yankılanır.

stand işi nasıl olacak? bütün gün mü başında duracağız öğle aralarında mı yoksa konser saatlerinde mi?(konser zamanı olması saçma(kendi kendimi çürüteyim) insanlar konserde olacak iken kim standa ilgi gösterir ki?)
Misafir
Ben de bilumum boş vaktimde orada olmaya çalışacağım, bilginize. (:
Dexter
Üye
Konserleri izleyenler genelde "Aaa, emeğe saygı!" olmadıkları için ve konserler başladığında İTÜ'lü olan olmayan daha çok insan olduğu için ve elbette kimseyi "Çık dersten, stand başında duracaksın" dememek için, Çarşamba'dan itibaren Saat 16'dan sonra başında durulmaı daha iyi olur bence.

Bu arada, Cuma akşamı tüm Oyungezerleri Maslak Kampüsüne bekliyorum. Özletmeyin kendinizi de gelin, bir iki şey içelim, dürüm yiyelim, konser izleyelim. =)

Başlığını da açayım madem tam olsun.
Misafir
Aa yeni gordum bunu, ben de varim ituden agalits
artha
Üye
ehehe burada biraz hırs sezdim ben :D
waldis
Üye
Yaz okulu süresince birşeyler yapılıcaksa, ev arkadaşım maeglinle beraber yardımcı olabiliriz.
Dexter
Üye
Yaz okulu süresince yapılabilecek pek bir şey yok aslında. Asıl aktiviteler yeni sonbahar dönemiyle birlikte başlayacak. Yine de oturduğunuz sıralarda derginin bir iki özelliğini karalamanız hoş olabilir. :)
BartBart
Üye
Peki güz dönemiyle birlikte "Bilgisayar Oyunları/Oyuncuları Kulübü" benzeri bir oluşumu hayata geçiremez miyiz? Sonuçta işin eğlence boyutunun yanında başlı başına bir sektör olması durumu var. Her ne kadar ülkemizde ODTÜ önceliğinde adım atılmaya başlandıysa da İTÜ olarak da bir şeyler yapabiliriz, yapabilmeliyiz gibi geliyor. :)
Dexter
Üye
Yapılmalı ve yapılacak. =)
sanitarium
Üye
Oyun 3d tasarım we design gibi her türlü birşeyi yaymak, turnuva felan yapmak için kurmuş olduğumuz hali hazırda bir multimedia klubümüz var, o klüp adı altında oyungezer ailesine bir söyleşi yaptırabiliriz aslında...
discussioncontroller