İstanbul Teknik Üniversitesi - Ayazağa Kampüsü
Helluin
Üye
yaw hazırlık atlama ya da kur belirleme sınavları hakkında  bilgisi olan arkadaşlar var mı? :D
mutluadige
Üye
Ayazağa başlığına pek rağbet yok bakıyorum da uzun zamandır. Acaba herhangi bir faaliyet yürütme planı yok mu? Bildiğim kadarıyla epey de bir İTÜ öğrencisi var OGZ'de. Ama başlık en alta düşmüş. İlginç...
FloydianDM
Üye
Aslında bu sene Maçka'dayım, hazırlık okuduğum için, ama seneye karışık olacak işte Gümüşsuyu, Ayazağa falan. Ama yine de Makina Mühendisliği'nin ana kampüsü Gümüşsuyu olduğu için biz Gümüşsuyu diyelim bulunduğum kampüse. Belli olmaz hazırlığı Ocak'ta atlayıp başlayadabilirim ama.
LooP
Üye
ya bi aralar dexter vardı, o toparlıyordu ama nooldu ki ona?
Misafir
Ya o değil de, öbürü kolay, onu yaparız... Ben bu sabah şöyle bir zincir kurdum kafamda: KSB'de patlayacak olmasa, bilgisayarlar hık diyecek olmasa, rektörümüz karşı çıkacak olmasa, danışman olacak öğretim görevlisi ve kurucu üyeler bulunamayıp sorumluluk almayacak halde olmasa, Dexter gibi kodaman arkadaşlar "Ne oldu ki ona"lara maruz kalmamış olsa, Kulüp kurulması ve İTÜ bünyesinde düzenlenecek bir Lan Party ile kulübün tanıtılması çok iyi olabilir; OGZ editörlerinin katılımıyla gerçekleşecek söyleşiler de gerçekten taşı gediğine koyacak vaziyette olabilirdi... (Serzeniş mi gaza getirme mi yorum sizin...)
BlazingRhyno
Üye
Selamlar öncelikle.

Mevzuyu sadece OGZ tanıtımı ile sınırlamak pek iyi olmaz, eğer böyle bir iş başlatılırsa İTÜ'nün üniversiteler arasında Türkiye'deki oyunculuk camiasına öncülük etmesi sağlanabilir de. Okulumuzun büyük potansiyeli olduğu aşikâr, profesyonel olarak mücadele edebilecek takımların oluşturulması hiç zor değil. Eğer yönetime işin ciddiyeti düzgün biçimde aktarılırsa az miktarda bile olsa yardımda bulunurlar, gerekirse üniversiteler arası turnuvalar, ligler vs. düzenlenebilir. Bunun için büyük internet cafeler dahi kapatılabilir günübirlik. Ama bunların yanında tabii ki editörlerle yapılacak söyleşiler, kurulacak standlar, düzenlenecek toplantılar ve benzeri eylemlerle bu işin bir ucundan tutulabilir.

Aslına bakarsanız destek istemek için geldim buraya, şimdilik kampüs içinde bu işle ilgilenebilecek olan ve bunu isteyen insanları bilfiil bir araya getirmek niyetindeyim ve tanıdığım OGZ üyesi olan olmayan herkesle konuşuyorum bir bir. İleride hatrı sayılır bir topluluk oluşturulduğunda da yönetimin karşısına çıkılır ve destek istenir kolaylıkla, ikna etme konusunda editörlerimiz de devreye girebilir daha ciddi referanslar olarak.

Burada işler ne kadar ilerledi, modların veya öğrencilerin aklından neler geçti ne kadarı hayata geçirildi bilmiyorum açıkçası. Bu yüzden biraz kafalama dalmış olabilirim, ama ben de sizin gibi güzel işler ortaya çıksın istiyorum. Hayaller büyük evet, ama büyük düşünüp ciddiyeti kavramadan da olmaz hiçbir iş. TeknikForum gibi her gelenle dalga geçilmeye çalışılan ciddiyetsiz bir yere bulaşılmaması niyetindeyim ayrıca, en azından yeterli ilerleme kaydedilene kadar.

Yalnız nedense pm atamıyorum, bu yüzden istediğim kişilere birebir ulaşamadım henüz. Gönder dediğimde sayfayı yeniliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
inesistente
Üye
arkadaşlar merhaba, itü'de oyunlarla/oyungezer'le ilgili etkinlikler yapan, yapmak isteyen, hayal eden, düşünen, "olsa ne iyi olur" diyenler benle temasa geçebilirler mi acil olarak?

mehmet@oyungezer.com.tr

sevgiler,

sibur
Üye
maslaktaki yurtlar hakkında bilgi verebilcek varmı acaba?
FLC
Üye
Yay, Sinan Akkol, 12 Nisan Pazartesi Ayazağa Kampüsü'nde. ITU Prof10'un paneline katılacak.

Merakla bekliyoruz.
samimi patates
Üye
Merhabalar arkadaşlar,

Serpil Abla'yla konuştuk ve Oyungezer Kampüsleri projesini yeniden canlandırmak istediğimize karar verdik. Hazır yaz ayları da gelmişken dedik ki altyapıyı hazırlayalım, gelecek sene için hazırlıklarımızı yapalım. Eğer siz de bu konuda istekliyseniz önce Tuğbek Abi’nin vakti zamanında yazdığı şu yazıları okuyun:

http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,3861.0/
http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,3862.0/

İsteğiniz söndüyse sağlık olsun; ama tam tersi daha da ateşlendiyseniz samimipatates@oyungezer.com.tr’ye bir mail atın. Fikir ve düşüncelerinizi de maile eklemeyi unutmayın.

Görüşmek üzere.
discussioncontroller