Sizce en overrated şarkılar?
KulacKulac
Üye
Pop şarkılarını yazmayacağım çünkü en az 5 sayfa eder o yüzden rock/metal şarkılarını yazacağım.Bence en over rated şarkılar bunlar;
1.Metallica - NEM
2.Nirvana - Smells like teen spirit
3.Rammstein- Du hast
4.Metallica - AM i evil
5.Green Day- American Idiot
6.SOAD- Lonely Day
7.Ozzy - Osbourne- Crazy Train
8.Slipknot - BÜTÜN ŞARKILARI!
9.Bon Jovi - its my life
10.Radiohead-Creep(Evet!En sevdiğim grup olmasına rağmen bazı değişik kafalılar sadece creep dinleyip radiohead fanı olduklarını sananlar yüzünden)

aslında bu listeye daha çok ekliyeceklerim var daha sonra eklerim

edit:imla
dodgerdodger
Üye
Am I Evil, Metallica şarkısı değil, kavırı. Taraflı tarafsız bu dünya üzerinde yapılmış en iyi kavırlardan birisi olarak görülür.

Ben direk Radiohead şarkılarının yarısı derim.

Crazy Train overrated değil. Sen kavram karmaşası yaşamışsın biraz :P
KulacKulac
Üye

Am I Evil, Metallica şarkısı değil, kavırı. Taraflı tarafsız bu dünya üzerinde yapılmış en iyi kavırlardan birisi olarak görülür.

Ben direk Radiohead şarkılarının yarısı derim.

Crazy Train overrated değil. Sen kavram karmaşası yaşamışsın biraz :P

radiohead nasıl overrated yav gerçi zavk meselesi belki de ben alternative rockı daha çok sevdiğimden metallica gibi grupları pek sevmiyorum :lol:
dodgerdodger
Üye
Ben de alternarif rock dinlerim. Radiohead kötü de demiyorum, çok iyiler ama aşırı ötesi overrated bir grup. çok pohpohluyor sevenleri.
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Radiohead modern Pink Floyd demişlerdi de anırarak ne çok gülmüştüm.

-Pink Floyd'un The Wall albümü boydan boya overrated.
Nathaniel
Üye
Bon Iver overrated'ın allahı bence.
kurtkapankurtkapan
Üye
Du Hast cidden çok overrated. Hani basitliğinden vs. marş gözüyle bakılıyor(saçma değil mi?) filan ama yok yani.

Slipknot ise bence belli yaş grubu için çok güzel şarkılar içeriyor. Mesela konserden beri dinleyemiyorum ben. Geçen dinleyeyim dedim, ilk albüm bitmeden başım ağrıdı. Slipknot yaşını geçtim artık. En sevdiği grup bu olan arkadaşlarım var, çok pis tartışıyoruz her seferinde.
Nathaniel
Üye
Ve Gunsn Roses :)))
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye

Metallica - NEM

O şeyi yanıma yaklaştırmayın.
bodo
Üye
Tam dövüş konusu. Flame wars hazinesi.
OneInchManOneInchMan
Üye
Am I Evil nasıl overrated lan kafam almıyor. Bu kadar sade ve kickass riffleri nerde bulabilirsin old school dışında? Ayrıca Diamond Head'in şarkısı.

Lady Gaga'nın çoğu hiti diyip bombayı bırakıp kaçıyorum
discussioncontroller