Sizce en overrated şarkılar?
dodgerdodger
Üye
piyasa olmuş şarkı ile overrated olayı aynı değil bana göre.

Crazy Train'i herkes bilir falan filan ama overrated bi parça değil benim için.

Master of Puppets falan misal.
KulacKulac
Üye

Du Hast cidden çok overrated. Hani basitliğinden vs. marş gözüyle bakılıyor(saçma değil mi?) filan ama yok yani.

Slipknot ise bence belli yaş grubu için çok güzel şarkılar içeriyor. Mesela konserden beri dinleyemiyorum ben. Geçen dinleyeyim dedim, ilk albüm bitmeden başım ağrıdı. Slipknot yaşını geçtim artık. En sevdiği grup bu olan arkadaşlarım var, çok pis tartışıyoruz her seferinde.

ya bu sene bizim okulda toxicitylen o şarkıyı duymaktan bıkmıştım resmen
KulacKulac
Üye

Ve Gunsn Roses :)))

anaaa onu nasıl unuttum şimdi çoğu kişi kızcak ama axl roselan slash denen elemanları neden çok büyütmüşler anlamıyorum hele axl adamın herşeyi para için yaptığı çok belli oluyor
kurtkapankurtkapan
Üye

Du Hast cidden çok overrated. Hani basitliğinden vs. marş gözüyle bakılıyor(saçma değil mi?) filan ama yok yani.

Slipknot ise bence belli yaş grubu için çok güzel şarkılar içeriyor. Mesela konserden beri dinleyemiyorum ben. Geçen dinleyeyim dedim, ilk albüm bitmeden başım ağrıdı. Slipknot yaşını geçtim artık. En sevdiği grup bu olan arkadaşlarım var, çok pis tartışıyoruz her seferinde.

ya bu sene bizim okulda toxicitylen o şarkıyı duymaktan bıkmıştım resmen

Güzel zamanlardı 9 ve 10. sınıf =P
OneInchManOneInchMan
Üye

anaaa onu nasıl unuttum şimdi çoğu kişi kızcak ama axl roselan slash denen elemanları neden çok büyütmüşler anlamıyorum hele axl adamın herşeyi para için yaptığı çok belli oluyor

image
kurtkapankurtkapan
Üye
lan kulac, trollüğe soyunmadan sürdüremedin bir başlığı da. Ne güzel gidiyorduk...
dodgerdodger
Üye

admin kardeş konuyu kitleyiver.
KulacKulac
Üye
pardon beyler kendimi tutamadım :/ geçen arkadaş sılaşlan aynı gün doğmui lan diye bir mesaj atmıştı ondan aklıma gelmişyi :(
dodgerdodger
Üye
PARDON BEYLER. O MESAJI BEN DEĞİL, 3 YAŞINDAKİ KARDEŞİM YAZDI :(((
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Yapma bunu dod yapma.
discussioncontroller