Sizce en overrated şarkılar?
KulacKulac
Üye
kilitlendimi diye test mesajı
RelentlessRelentless
Üye
Mr. Nose'un ikinci hesabı bu Kulac zaten.
Efendi
Üye
Radiohead'in pek overrated olduğunu düşünmüyorum. Coldplay ve Muse gibi benzerleri yanında hatta hiç değil, bence :)

Guns'n Roses ? Slash ? Overrated ? Nothing to do here :O
FirewingFirewing
Üye
Bayağı bayağı bi shitstorm dönmüş burda.
Zodiac
Üye
bohemian rhapsody.
Barbarossa
Üye
overrated diye bir şey yok bence. müzik işi zevk olduğu için diğer insanlar çok beğeniyorlar diye overrated damgası yapıştırmamak gerekiyor hemen. :D ama bir ajdar'ı falan bol bol dinlenirken duysanız anca overrated bu olur diye düşünüyorum

guns n roses lafı geçmiş valla çarpılacaksınız.
FirewingFirewing
Üye

overrated diye bir şey yok bence. müzik işi zevk olduğu için diğer insanlar çok beğeniyorlar diye overrated damgası yapıştırmamak gerekiyor hemen. :D ama bir ajdar'ı falan bol bol dinlenirken duysanız anca overrated bu olur diye düşünüyorum

guns n roses lafı geçmiş valla çarpılacaksınız.

Aynısı geçiyordu aklımdan ama boş ver şimdi gereksiz diye yazmadım.

Zevklere hitab eden bir şeyi overrated (gereğinden fazla değeri abartılmış) diye nitelendirmek çok tutarlı olmuyor. Kime göre neye göre diye sorarlar yani adama. E bana göre diye de işin içinden çıkarsın. İşte o zaman da kişisel kıstaslara dönüyor olay. Ha, başlık zaten sizce diye açılmış, well...

Birader, biz zevksel değil müzikal anlamda tartışacağız diyorsanız buyrun, zira onu yapabilecek çok az babayiğit var :D
stabilostabilo
Üye

Radiohead'in pek overrated olduğunu düşünmüyorum. Coldplay ve Muse gibi benzerleri yanında hatta hiç değil, bence :)

Guns'n Roses ? Slash ? Overrated ? Nothing to do here :O

Muse dinlemem de Coldplay nasıl Radiohead benzeri ya?

İğrenç ötesi son albümleri dışında gayet kendine özgü ve kaliteli müzik yapıyordu Coldplay. Radiohead'le de alakası yok.

Aman bir shitstorm'un dışında kalmayayım.
stabilostabilo
Üye
Üstlere: Abi overrated'ın anlamı sadece sevip sevmemeyi içermiyor bence. Bazı hakikaten kötü şarkılar bir şekilde kitlelerin sevgisini kazanabiliyor ki biraz sürü psikolojisi etkisi olduğunu düşünüyorum böyle durumlarda. Kendi kendine karar verebilen insan sayısı pek fazla değil toplumda.

Ya da insanların mal olduğuna inanmak istemiyorum, bilemedim.
dodgerdodger
Üye

bohemian rhapsody.

Muse - Coldplay - Radiohead'in tarzları aynı değil?
discussioncontroller