Medieval II Multiplayer
mertcx
Üye
Arkadaşlar "Hamachi" ile arkadaşımla oyun oynayacaktım,Oyuna girdikten sonra Multiplayer >> Lan >> Custom Battle'ı seçtim arkadaşımla aynı takımda olmak istiyordum bilgisayar kabul etmedi düşünebileceğiniz herşeyi yaptım,ekrandaki herşeye tıkladım ama Custom Battle da ne bir adam bot koyuluyor karşıya nede takım ayarlanabiliyor  >:( >:( >:( adamakıllı Önerilerinizi Bekliyorum  ??? ???
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Yanlış hatırlamiyorsan eğer,Multi playerda sanırım sadece iki oyuncu olabilyor,oyun yuklu değil tam olarak emin değilim,ama geçen sene arkadaşlarla denediğimzide aynı haritada sadece iki takım yapabilyorduk.
mertcx
Üye
Müsaitseniz deneyebilirmiyiz ???
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Çok isterdim kardeş ama oyun yuklu değil,ve malesef yukliyemem,ilk sebebi manyak uzun suryor,ikinci sebebse hard diskte yer kalmadı ya :S yani bilgisayarım durumu şimdilik vahim :D kusura bakma,birilerinde ille vardır bu konuya bakan birilerinde.
mertcx
Üye
peki ilgin için teşekkür ettim.

Evet buraya bakan arkadaşlar aranızda var mı Oynamak isteyen ???
blueblood
Üye
ben seninle oynamak isterim ama ancak yarın, öğleden sora veyaakşam oynayabilirm
Halife
Üye
CA tarafından desteklenmeyen bir konun burada açılması taraftarı değilim. İnternetten sahte bir LAN bağlantısı kurup orj olmayan oyunların multi olmasını sağlayan bu programı kullanılması taraftarı değilim. En azından açıktan, tabii ki kimseye kesin orjinal alacaksın demiyoruz. Durum belli, ama şu işleri açıktan yapmayın, sahteyi paylaşmayın arkadaşlar. Yöneticilerden konun silinmesini istiyorum.
blueblood
Üye
benimki sahte değilki orjinal
Halife
Üye
farketmez hamaci ile oynamak suç
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Nedenki halife ?:D yani butun oyunlarımı yoksa belli oyunlarımı ? mesela ben her gece dota atyoruz arkadaşlarla hamaçiden atyoruz :)
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Aslında kendi mulyi desteği yok mu bu oyunun.bir de ondan denesen.

Ama benim hatırladığım kadarıyla 2 kişi aynı takımda olamıyordu.
discussioncontroller