Grimoire I - The Fool
SiriusABSiriusAB
Üye
Nedense normal bir oyuna göre bu biraz daha sakin şu an. İsteksizlikten mi tartışılacak bir şey olmadığından mıdır bilmiyorum ama oyun başlayana kadar 6 sayfayı rahat görmeliydik. Oyun başlayınca da böyle olacaksa başlatmamıza gerek yok. Eğer bekliyoruz diyorsanız da bir haber verin buradayız diye başlasın. Şu an çok sakin.
stabilostabilo
Üye
Başlamayın.

bdsm'in yeni bir üye olmasıyla da alakalı bu ilgisizlik. Kimse haftalarca zaman ayıracağı bir oyunun yöneticisini tanımayınca güvenemiyor da doğal olarak.

Not: Kişisel bir yorumda bulunmuyorum bdsm, yanlış anlama. Hatta sevdim sayılır seni. =)
ReyCey98ReyCey98
Üye
Sonador oyun oynatacak ona toplanır millet ondan sonra başlatırsın.Birde geçen oyunun verdiği isteksizlik var.Audio oldukça güzel bi hikaye yazmasına rağmen oyun saçmalayınca haklı olarak herkes adam seçer oldu.Benim hikaye dikkatimi çekti ondan oynayacağım zaten :F
bdsm
Üye
Bayağı bir heves kırıklığı oldu efendim ancak dediğiniz gibi olsun, ilk ve son kurtadam maceramı da böyle yaşamış oldum...
Lonly_Wolf
Üye
Abi orada bir legendforever yazarken bu oyunun başlayabileceğine dair bir fikre girmiş olan hayal kırıklığı yaşamanda etkili olmuştur
SiriusABSiriusAB
Üye
Ben zaten belirttim. Sen ve belki bir iki kişi daha bundan dolayı gelmiyor olabilir. Eğer çıkarsam gelecekseniz çıkarım. Ben gidersem 3 kişi gelirse oynayanlar için daha güzel olur. Sırf sorun bendeyse oyunu baltalamam yani. Gelmeyenler bu yüzdense söylesin çıkayım.
stabilostabilo
Üye

Abi orada bir legendforever yazarken bu oyunun başlayabileceğine dair bir fikre girmiş olan hayal kırıklığı yaşamanda etkili olmuştur

Öf yeter ya, ben bile isim belirtip "şunun şunun yüzünden gelmiyorum" demiyorken konu neredeyse kapandıktan sonra gelip böyle bir laf etmek nedir yani. O da farkında zaten durumun neyi zorluyorsun. Cümle de kuramamışsın zaten bir halt anlaşılmıyor.
Lonly_Wolf
Üye
Sana ne oldu ki?Sana laf etmemişim sonuçta.Legendforeverı da rencide etmek gibi bir amacım yok.Öyle bir şaka niyetinde yazmıştım kendisi de durumun farkında olduğu için.Ama seni sinirlendiren şeyi de anlamadım.
bdsm
Üye
Efendim dediklerinizden hiçbir şey anlamıyorum ama kavga çıkmasa konuda çok güzel olur...
LunodLunod
Üye
Lan uyuyamadım bir foruma bakim dedim. Port More, BDSM. Ohoho... Okey dude.
discussioncontroller