SATILIK - Star Wars: Klon Savaşları Cilt 1-7
thegmnkthegmnk
Üye
Star Wars: Klon Savaşları serisinin ilk 7 cildini satıyorum. Bir kere okunup kaldırılmış, pırıl pırıl çizgi romanlardır.

Ciltlerin tanesini 20 TL'ye, hepsini 120 TL'ye veririm. Kitapçılarda fiyatları cilt başına 30'ar TL(hepsi 210 TL)'dir. Garanti veririm hiç kullanılmamış gibidir.

Ankara içi, elden teslim yapılır.
thegmnkthegmnk
Üye
UPUP
KulacKulac
Üye
merhabalar, darth vader cilti varmıdır yada hangi cilti tavsiye edersin :D
thegmnkthegmnk
Üye
Türkiye özel cildini diyorsan evet o da var, ama imzalı değil. Diğerlerini diyorsan, hepsi de bence güzel öyküler ama sadece bir tanesini alacaksan, Jabiim'de Son Direniş'i tavsiye ederim, 3. cilt oluyordu sanırsam. Filmimsi bir senaryosu var, hikaye daha derli toplu. Ama tabi hepsini okumanı tavsiye ederim(satmak için değil yahu cidden güzellerdir :D)
KulacKulac
Üye
valla ailem çizgiromana 120 lira verirsem bir değişik bakar bana(maaşım olsa hiç düşünmeden alırıdm hepsini) ama ne yazıkki 1 tane alabilirim vede şuan ankarada değilim yeni taşınıyoruz batıkent olcak galiba darth vaderı satıyorsan onuda alabilirim d&rda okumuştum biraz darth maulla ve boba fettlen savaşı gerçekten çok epikti ama başka espirisi yok heralde o özel citinde o 2 savaş dışında :D
thegmnkthegmnk
Üye
O cilt kısa hikayelerden oluşuyor. Evet, Maul'la dövüşü iyi ben 3PO'lu kısma da bayılmıştım mesela. Neyse her türlü özel bir cilt olduğundan hayranlarında bulunması gerektiğini düşünüyorum zaten ben de para lazım olmasa satmazdım hayatta. Ama eğlence olarak bakarsan, Klon Savaşları serisinin o önerdiğim cildini ben daha eğlenerek okudum. Neyse sen bilirsin yine de, uygun olduğunda özelden mesaj atabilirsin yer-saat belirleştirip hallederiz ;)
daglar510
Üye
bana ulaş eğer hala satıyorsan
05346994669
discussioncontroller