Half Life 3
PiccolaKidPiccolaKid
Üye
noluyor lan
SuccubusSuccubus
Üye
Abi onceki sayfalarda arkadas muhtemelen cok fazla buralarda takilmadigimdan istedigini soyleyebilecegini zannederek zihniyetim hakkinda ileri geri konusmustu. Yani tek soyledigim valve'nin half life i neden cikaramadigi hakkinda oyun ciktiktan sonra belgesel gibi bir sey olursa guzel olur demekti. Cikaramadilar dedim ya. Isteyerek cikarmiyorlarmis ve aradaki nuansi algilayamadigim icin de zihniyetim hakkinda ileri geri konusmus. Yani bu tartismanin zihniyetim uzerinde soz sahibi olmasi gerektigini dusunen bir zihniyetin bu asamada benimkinin yaninda nerede oldugunu dusundum bir an.
Olay bundan ibarettir.
Saygilar.

PiccolaKid
Bir sey yok. Gune hizli basladik. :D

Beğenenler: OneInchMan, hysteriaZRZ, esek

İ. Evrenİ. Evren
Üye
Succubus dedi:

Abi onceki sayfalarda arkadas muhtemelen cok fazla buralarda takilmadigimdan istedigini soyleyebilecegini zannederek zihniyetim hakkinda ileri geri konusmustu. Yani tek soyledigim valve'nin half life i neden cikaramadigi hakkinda oyun ciktiktan sonra belgesel gibi bir sey olursa guzel olur demekti. Cikaramadilar dedim ya. Isteyerek cikarmiyorlarmis ve aradaki nuansi algilayamadigim icin de zihniyetim hakkinda ileri geri konusmus. Yani bu tartismanin zihniyetim uzerinde soz sahibi olmasi gerektigini dusunen bir zihniyetin bu asamada benimkinin yaninda nerede oldugunu dusundum bir an.
Olay bundan ibarettir.
Saygilar.

PiccolaKid
Bir sey yok. Gune hizli basladik. :D

Senin zihniyetin hakkında konuşmadım ki, arka sayfaları dikkatle okursan hangi zihniyete laf attığımı anlayabilirdin. =) Eğer alındıysan lafı hak etmişsin demektir, bu kadar zihniyet lafı kullandığın için ve boşu boşuna alındığın için daha başka lafları da hak ediyorsun.

Bak mesela başka hangi zihniyetten rahatsızım? Duke Nukem Forever'ın keyfi nedenlerden, beceriksizlik gibi nedenlerden o kadar sene çıkmadığını sanıp hatta ve hatta onca sene oyun üzerinde uğraşıldığını fakat elemanların yavaş olduğunu söyleyip onca yıl bunu mu yapmışlar diyenler için.

Yine de:

Succubus dedi:

Abi onceki sayfalarda arkadas muhtemelen cok fazla buralarda takilmadigimdan istedigini soyleyebilecegini zannederek zihniyetim hakkinda ileri geri konusmustu.

Ben çok boş konuşuyorum takma beni. Rahatsız olduğum mevzularda mesaj atmayı seviyorum mesela. Arada mesaj atıyorum kime niye neden dediğim anlaşılmıyor. Bak yine okudum kendi mesajımı, rasgele bi' şeyler diyip kendi çapında rahatsızlığını dile getiren biri gördüm mesela.
SuccubusSuccubus
Üye
Afferim sana komik cocuk. Ne zannettigin zerre umurumda degil.
Lafi uzatmayalim da konu HL3 e donsun ne olur. Burada seninle tartismayacagim simdi.
Bos konustugun konusunda da kesinlikle sana katiliyorum. Insanin kendini bilmesi de erdem.

Bu arada soyle bir sey de soylemek istiyorum.
Bahsettigim belgesel biraz abarti bir tabir aslinda. HL3u bu kadar efsanelestiren sey yine oyuncu kitlesi. Aslinda ortada sabirsizliktan baska bir sey yok. Yasadiklari surecte neler yasandi, episode 3 mu olacakti, HL3 mu oldu. Yani insanlarin karsilasacaklari sey ne olacakti, ne kadar degisime ugradi vs. vs. HalfLife benim icin ilk oyundu. Acikcasi 2 ve episode'lari asla oynayamadim. Sevemedim. HL3'de benim icin sadece gelistirilme sureci merak uyandiran bir yapim. Bu gelistirilme sureci yapmiyorlar, yapamiyorlar tartismasina girmeyecegim tabi. Gonul isterdi ki soyleyecegim bir seyden sonra firca yeme korkusu olmadan gonul rahatligi ile bir seyler yazabileyim ama korkuyorum arkadas. Biri cikip zihniyetimize sover, bir mr spock cikip mantigimizi sorgular falan.
Sevgiler saygilar.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Elemana dedik ki sana yazmadım, mesajlarım senin hakkında değildi hala zihniyet de zihniyet. Ne değerli zihniyetin varmış ki sazan gibi her boka atlayıp başkasına denilmiş olanları kendi üstüne alıp trip atıyorsun.

Birader, her lafı kendi üstüne alınacaksan bu zihniyet yüzünden çok korkacaksın. Senin lafının geçtiği tek cümle bu: ''Eleman çıkaramıyorlar diyor, çıkarmıyorlar dese gülmeyeceğim.'' Diğer cümleler zerre seninle alakalı değil. Ha, illa lafı kendi üstüne alınacaksan alın ne yapayim.

PiccolaKidPiccolaKid
Üye
image

Beğenenler: aztek, Taxman, Piranha

MosquéteroMosquétero
Üye
gerginliği ne güzel dağıttın öyle yaw
sultan ısultan ı
Üye
Half-Life 3 trademark removed

:’(
sultan ısultan ı
Üye
Bayramda
HL3 için 30-35 kiloluk bir keçi kurban edeceğim..
CaptainPriceBiyigi7CaptainPriceBiyigi7
Üye
Bence kesinlikle bu oyun çıkarılmamalı, sonunun bir Duke Nukem Forever gibi olacağından eminim. Güzel hatırlamak istiyorum bu oyunu ben.
discussioncontroller