Half Life 3
Gordon_FreemanGordon_Freeman
Üye
Valve bu sene ki E3'ü de boş geçti. belli ki adamlar artık oyun yapımcı firma olmayı bırakıp, tamamen donanım üreticiliğine verdiler kendilerini; steam machine, steam controller vs. adamlar source 2 motorunu da para kazanmak için geliştirmişler belli ki. bundan ötürü HL3 konusunda ümidimi iyice yitirdim artık. ha, oyun çıkmazsa dünyanın sonu mu? kesinlikle hayır. hayat devam ediyor sonuçta, ayrıca piyasada çok sayıda kaliteli oyun mevcut. ama yine de umarım valve beni şaşırtır da aklımızı uçuracak bir oyuna imza atar. sonuçta 1998 senesinde half-life'ı oynadığımda dibim düşmüştü adeta. 2004'te keza öyle. böylesine efsane bir oyunun tarihin tozu sayfalarına gömülmesini istemiyorum.
Zodiac
Üye
valvi e3lerde cikmiyor artik. o tip bi duyuruyu keynote tarzi seylerle yapmazlar onlara gore cok lame geliyor artik herhalde.

portaldaki gibi arg ile yapsalar yine harika olur.

bu arada hl3 gelistiriliyor ya merak etmeyin. benim dusuncem (en iyimser haliyle) source 2 yuzunden en bastan yapmalari/port etmelerinin uzun surmus olmasi. gameplay ve icerik cok yogun oldugundan baya uzun surmus olabilir.
goo_khangoo_khan
Üye
bu kadar hypedan sonra ne yaparlarsa yapsınlar oyuncuları tatmin edemezler bence o yüzden yapmıyorlar. zaten yapmasınlar da artık, hl eski anılarımızdaki gibi kalsın, envai çeşit şapkayla anahtarla microtransactionla rezil etmesinler.
MuhallebiMuhallebi
Üye
Yapmazlar öyle bir şeyi. Half Life onların ekmek kapısı değil. Çok daha farklı bir mentalite ile yapıyolardır.

Beğenenler: Zodiac

Gordon_FreemanGordon_Freeman
Üye
zaten valve hl3 ile ilgili "şöyle süper, böyle muhteşem olacak" gibi açıklamalar yapmadı ki hype olsun. tam tersine oyunla ilgili hiç ses çıkmayınca oyuncu milleti de kendi arasında konuşuyor "acaba nasıl müthiş olacak" diye. hl3 gelecektir muhtemelen ama biraz çabuk gelsin. o zamana kadar yaşlanmış olmak istemiyorum. :) sonuçta oyunun adı "Half-Life" diye ille de yarım ömür beklememiz mi gerekiyor? :)
külbastıkülbastı
Üye
Ne zaman virtual reality oturursa, o zaman Valve, Half life 3 üzerinde çalışmaya başlayacak.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
kesin bilgi mi? yayalım mı?
MosquéteroMosquétero
Üye
benim de kulağıma geldi. kesin bilgi, yayalım.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
goo_khan dedi:

envai çeşit şapkayla anahtarla microtransactionla rezil etmesinler.

image
RavageRavage
Üye
discussioncontroller