Erdem Kınay
HOXHOX
Üye
image

Evet çook uzun bi aradan sonra başka bi Türk sanatçı daha ilgimi çekti (en son tnk grubuydu galiba). Çok kaliteli dance şarkıları var. Ezelden beri işin içindeymiş biçok kişiyle çalışmış öğrenmek isteyen vikisini okusun yazamicam şimdi :D, ama kendisi albümü Proje ile meydanlara düşmüş ve dikkatimi çekmiştir. Dance müziği seviyorsanız size Demet Akalın'ı dinlettirebilir. İşte sevdiğim birkaç eseri:

söylemezsem olmaz. şarkıları bence kesinlikle şu anda müzik dünyasının içine etmiş mainstream dance şarkıları gibi değil. resmen kalite akıyor. sanki biraz early depeche mode ve madonna gibi, tabi daha fazla pop.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Erdem kınayın içinde olduğu işler genel olarak ciddi kaliteli sonuçlar veriyor zaten.

Yukarıdaki Demet akalın şarkısına bakın mesela, "Erdem kınay Feat Demet akalın" gibi olmuş resmen. Halbuki biz demet akalın şarkısı olarak dinliyoruz.
HOXHOX
Üye
niye eski defterleri açıp beni küçük duruma düşürüyorsun. şaka şaka erdem kınayı hala seviyorum tabii ki. şu şaheseri hatırladım yine.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Gökhan Tepe nin "Dönmem" adli harika sarkisida bu adama ait. Erdem Kınay ve Ozan Çolakoğlu suan ki piyasanın en iyisi.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bu da iyidir. İçinde Serdar Ortaç olmasına rağmen.

CaturdayCaturday
Üye
metal arkadaşlar
bunlar iyi değil,metal iyi
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Eskiden olsa evet derdim ama şimdi hoşuma giden herşeyi dinliyorum. Et kafalı metalciyken beğensem bile beğenmemezlik ederdim.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Erdem Kınay, Ozan Çolakoğlu ile birlikte ülkenin yetiştirmiş olduğu en büyük müzisyenlerden. Tekno popu seven benim gibiler için zaten her işleri cidden mükemmel seviyelerde.

Bu adamlar ses sanatçıları ile yeni şarkı yaptıklarında hemen farklarını hissettiriyor. Varolan şarkılara remix patlatınca da onlara +100 değer katıyorlar.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ozan Çolakoğlu bayağı iyi. Kendisi Tarkan'ı Tarkan yapan kişilerin başında gelir. Ayrıca Göksel'in son albümü "Sen Orda Yoksun" da Ozan Çolakoğlu'nun elinden çıkma.

Dip Not: Ozan Çolakoğlu'nun solo albümüde iyidir.
CaturdayCaturday
Üye
yapmayın kardeşlerim
HOXHOX
Üye
tam bir güneşli yaz günü akuatik ortam şarkısı.

ayrıca erdem demet'i falan dinletiyor ama serdar'a kadar da düşmem yavvv. adamın varlığı rahatsız ediyor onu chase & status bile kurtaramaz.
discussioncontroller