The Riders of Rohan
CúthalionCúthalion
Üye
Tamam baktım. Ama Theodrien'i falan göremedim, isim yazmıyor ki karakterlerin üzerinde?

Sen Theoden mi anladın yoksa? :D
Anduniel
Üye
Öylede anlamış olabilirin , Theodrien çoktandır oyuna girmiyor zaten(bi kaç yıl) Theodrieni tanıdığına göre eski oyunculardan olabilirsin, benide tanımalısınnnnn. saksı değilim ben ,en çok beni tanıyacaksınız :P
TheodrienTheodrien
Mod
Her ne kadar şu Rohan paketi için geri dönmek istesemde, lotro bitti benim için artık, dönmem zor yani. En son lorien açıldıktan sonra 63. seviyede bırakmıştım, 2010'du sanırım tarih emin değilim :)
L.Goshin
Üye
Theodrien,

Son iki yılda -olumlu anlamda- çok şey değişti. Rohan beta oyuncusu olarak da diyebilirim ki, en iyi ek paket bu. İnsanlar çok şaşıracak. :)

(Bunu Lotro'dan ümidini kesmiş biri olarak diyorum)
TheodrienTheodrien
Mod
Bak ya gaza getiriyorsun beni böyle diyerek :P Lotro-Turkey sitesini güncellemeye karar verdim böylece, oyuna başlayamasam da en azından lotro açlığımı sitesiyle uğraşarak gidereyim bari biraz n'apalım :)
BiqBossBiqBoss
Üye

Bak ya gaza getiriyorsun beni böyle diyerek :P Lotro-Turkey sitesini güncellemeye karar verdim böylece, oyuna başlayamasam da en azından lotro açlığımı sitesiyle uğraşarak gidereyim bari biraz n'apalım :)

Merak ettim durduk yere herhangi bir link var mı? Varsa öm yoluyla gönderir misin?
Anduniel
Üye
www.lotro-turkey.com yıllardır olan sitemiz. Theo bence bu pakette dönmelisin.
dealenki
Üye
Yeni expansionla oyun nasıl adam olmuş, zaten iyidi de eksikleri vardı. Çok güzel sistem yenilikleri gelmiş ya. Tecrübeyle çok iyi toparlamışlar. Bayaa da dolu bir expansion olmuş :o
L.Goshin
Üye
Lotro'nun şimdiye dek çıkan en iyi ve en dolu expansion pack'i ROR. Epic Quest Chain başlı başına ayrı bir yerde duruyor. End game'de bir ay içinde bizlerle olacak.
Anduniel
Üye
Moria paketi kadar başarılı oldu. Moria dan daha başarılı diyemiyorum çünkü Moria ile oyun seviye atlamış,çığır açmıştı adeta. Rohan paketide içerik bakımından dolu sayılır.Rohan haritası gayet iyi,geniş at koşturmak için müsait ama 5 yıldır yerde savaşan insanlar mounted combat olayına alışabilmiş değil ve çoğu kişi yerde savaşmayı tercih ediyor.Mounted combat dışında şimdilik ek paketin bir esprisi yok ama beklemede olan milleti oyuna geri getirdiği aşikar.
discussioncontroller