İstanbul Üniversitesi - Beyazıt Kampüsü
kurtkapankurtkapan
Üye
nokta açılmıyor la. hay yapacağınız sistemi. login ekranı yok.
tersadamtersadam
Üye
kurtkapan dedi:

kantin için de gerekecekmiş o kart sanırım. çok saçma lan

sevem halkbankınızı. dibine inilse ne itlikler çıkar o işten. hukuk fakültesi çalışsın.

bu kart için okula girişte falan kullanılacak diyorlar da fen girişinden geçişlerde turnike yok. Turnikelerin olduğu ama kullanılmayan kısım da pek açılacakmış gibi durmuyor. Yemek için de yine bu kart zorunlu olacak diyorlar. imza topluyorlardı kart istemiyoruz falan diye. attım gitti. zorunlu olsun ya da olmasın bilgilerimizle halkbanktan kart çıkıyor yav.

AstusAstus
Üye
Ben aldım valla =P
tersadamtersadam
Üye
ben de alırım almak zorunda kalırsam. millet yok hepimizi fişleyecekler zart zurt derdinde. yav okula giriş çıkış yapacaksın yemek yiyeceksin. neyin fişlemesi? tek zorun izinsin çıkarmaları.
kurtkapankurtkapan
Üye
şuanki kartlar da turnikeden geçiyor btw. illa yenisi gerekmiyor

3 haftadır sadece vizeler için gittim. bahçeyi özledim yaw
SamsonSamson
Üye
Yarın gidelim mi kardeş, bahçede birer sigara patlatır kızlara bakarız, ne dersin?
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
oraya gelmişken bana da uğrayın yav boş geçmesin
SamsonSamson
Üye
Edword'u ziyarete gidiyor muyuz kurtkapar qanki?
tersadamtersadam
Üye
kurtkapan dedi:

şuanki kartlar da turnikeden geçiyor btw. illa yenisi gerekmiyor

3 haftadır sadece vizeler için gittim. bahçeyi özledim yaw

Eski kartlar iptal olur belki. Baya bi hikaye var ortada. Kime sorsam baska bir olay anlatiyor.

kurtkapankurtkapan
Üye
adaya gidiyom yarın kardeş. senin girerken kimliği bırakman lazım btw

oraya gelmişken ney lan. adam AVCILARda. oraya gelmiş gibi yapıp 1 saat daha gidiyon. eduardo başgan festivale avcılara gelme planım var. orda olursan bi çayını içerim ; )

valla kardeş, bu mevzu ilk çıktığında dekan mı ne eski kartları da kullanabileceksiniz, zorunlu olmayacak dediydi. bi katakulliye getirebilirler tabi. bilemiyom

şahsen o kadar umrumda değil benim ya. hele kantin için zorunluluk getirirlerse illa alırım. kartonlu çayı başka nasıl alıcaz...

tek sıkıntı para yükleme olur ona. atm sırası bekleriz bu sefer de...
discussioncontroller