İstanbul Üniversitesi - Beyazıt Kampüsü
CaturdayCaturday
Üye
kurtkapan dedi:

yooo gayet doğru.

boğaziçini, yeditepeyi burslu tutturuyorsanız filan manyak mısınız bu pekeke yuvasına geleceksiniz lan?

onlar yoksa iü iyidir. varsa iü solda sıfır.

Biji biji wara?
tersadamtersadam
Üye
ders onayı beklerken, okuldan öğrenci belgesi almış olan var mı aranızda? Noktadan belge talep ettim, ders kaydı döneminde alamazsınız diye uyarı çıktı. Bu bir hafta içinde sgkya ve okula öğrenci belgesi vermem gerekiyor. Okula gidip elim boş dönmek istemiyorum.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
e-devlet'ten alsana öğrenci belgesini.
CaturdayCaturday
Üye
tersadam dedi:

ders onayı beklerken, okuldan öğrenci belgesi almış olan var mı aranızda? Noktadan belge talep ettim, ders kaydı döneminde alamazsınız diye uyarı çıktı. Bu bir hafta içinde sgkya ve okula öğrenci belgesi vermem gerekiyor. Okula gidip elim boş dönmek istemiyorum.

E devlet şifresi al.
Belgeni al.
Dans et.
SoddorathSoddorath
Üye
senin bu konuya girmen caiz değil catur.
tersadamtersadam
Üye
E-devletten aliniyor mu? Ohahah, iyiymis. Zarfimi kaybettigim icin yeniden sifre alayim. Kim gitcek avcilardan beyazita.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Sicil kaydı da alınıyor oradan, aklında bulunsun zaar.
tersadamtersadam
Üye
yine ben, yine bi soru.
bugün 2 tane vize vardı. 2. sınıflardaki iki sözel dersin sınavı, aynı gün 1er saat arayla. Verilen notlar, geçen seneki tüm notların toplamının %75i kadar olduğu için tek dersin özetini çıkarması bile 5 saat sürdü. Bu yüzden çalışamadım, geceye sarktığı/uyuyakaldığım için.

Şimdi geleyim sorulara:

1- Mazeret sınavlarına girebilmek için illa sağlık raporu mu olması gerekli? Başka bir mazeret gösteremez miyim?
2- Mazeret sınavı için başvurular belirli bir tarihte mi yapılıyor yoksa hemen başvurabilir miyim?

Not: kontör/paket gibi şeylerim olmadığından telefon açamıyorum öğrenci işlerine, internette de bulamadım bir şey.
discussioncontroller