Android
ekrmozgry
Üye
Arkadaşalar Android işletim sistemine çıkmış,yapılan ve markette yayınlanan oyunlar hakkında burada konuşabiliriz.
salih32salih32
Üye
Android'e geçtim sonunda ama ogz'de adamakıllı bi konu yok lan :( (var ama boş)

Dolduralım burayı ahali hangi oyunları oynuyosunuz, hangi programları kullanıyosunuz?

Mesela ben şöyle bi şey yaşıyorum; telefonumdaki uygulamaların oyunların gerçek boyutlarını göremiyorum. Fifa 12 mb olur mu lan :F
AlternativeAlternative
Üye
Programlar ;

Mackolik
WhatsApp
Facebook
Twitter
HD Dizi İzle
Set DNS
Dizile
MX Player
WinAt9
Opera Mobile
DroidSheep
DroidSheep Guard

Oyunlar ;

NFS : MW
Temple Run 2
Modern Combat 4: Zero Hour

@salih32 : Android sürümün kaç abi ?

Froyo ve Gingerbread'de "ayarlar-->uygulamalar-->uygulamaları yönet" ile öğrenebilirsin
ReyCey98ReyCey98
Üye
Benim allahsız telefon şimdi de kies'e bağlanmıyor. Samsung'u arayıp sövüp rahatlayacam en sonunda.
AlternativeAlternative
Üye
Update için mi bağlanacaksın ? Update etmeyeceksen programla hiç uğraşma. Aç "Kies Air"i tarayıcı üzerinden hallet işini.
salih32salih32
Üye
sürüm 2.3.7 aynen dediğin yerden bakıyorum da olmuyo az gösteriyo. Telefon Xperia U olunca hafıza sıkıntı oluyo tabi

Bu arada o MX Player ne mübarek bi programdır yahu filmle altyazıyı salladım tele ikisini de görüp oynatıverdi şaşırdım.

Beğenenler: fulltimeheadbanger

ReyCey98ReyCey98
Üye

Update için mi bağlanacaksın ? Öyleyse programla hiç uğraşma. Aç "Kies Air"i tarayıcı üzerinden hallet işini.

Android sürümünü güncelleyeceğim işte, nasıl oluyor ki tarayıcıdan?
AlternativeAlternative
Üye
Uygulamalar bir yöntem ile hafıza kartına taşınabiliyordu da, cmd ile falan uğraşmak istemezsin abi. Çok gıcık bir yöntem :D

@ReyCey98 : Yanlış yazmışım ya. Düzelttim şimdi. Update'i Odin ile de yapabilirsin. Telefon Modeli S2 idi galiba ? İstersen link verebilirim.
salih32salih32
Üye
Şöyle gözüküyo işte http://www.imgur.com/bDIUXAh.png
AlternativeAlternative
Üye

Şöyle gözüküyo işte http://www.imgur.com/bDIUXAh.png

Bence yeterli boş alan var. Ve boyut doğru bence abi. :)
salih32salih32
Üye
Hacıt oyun gözümün önünde 1.2 GB indirdi şimdi bana yalan söylüyo buna katlanamıyorum ben :D
discussioncontroller