Android - Oyungezer Forumlar
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Huawei P20 Pro, DXOmark’tan 109 almış

https://www.dxomark.com/huawei-p20-pro-camera-review-innovative-technologies-outstanding-results/

Çok güzel telefon olmuş
hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye
İnceleme para kokuyor biraz. Fotoğraflarda bariz Pixel daha iyi, hem detay, hem renk olarak. P20'nin iyi olduğu tek yer düşük ışık gibi.
rubyredrubyred
Üye
Zodiac dedi:

elemanin biri kendi imkanlariyla iphone 7nin ic aksamini ve kasasini bozmadan calisan kulaklik girisi yapmisti. siz hala yer kaplama hikayesine inanmaya devam edin.

şunu merak ettim
Zodiac
Üye

video 33 dk belgesel gibi yapmis 30. dakikasinda basariyor
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

İnceleme para kokuyor biraz. Fotoğraflarda bariz Pixel daha iyi, hem detay, hem renk olarak. P20'nin iyi olduğu tek yer düşük ışık gibi.

Dikkatli bakınca, evet; Pixel 2 halâ önde. Özellikle karanlık ortamlarda. Google puştluk yapmayıp getirseydi, harika olacaktı.
Erdi_ElinoğluErdi_Elinoğlu
Üye
Ben önceden android kullanıcısıydım ama Ios'a geçtiğimden beri androide dönmeyi düşünmüyorum.Tabi zaman ne gösterir bilinmez androiddeki serbestliği bazen özlüyorum ama iostaki stabillik ve akıcılık androide dönmemi engelliyor.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Tmm
Erdi_ElinoğluErdi_Elinoğlu
Üye
Android işletim sistemine ait telefonların kağıt üzerinde daha güçlü donanımlara sahip olması sizi yanıltmasın arka plandaki tüm uygulamalar ve güçlü bir performans isteyen android işletim sistemi sayesinde çok fazla uygulama açıldığında sistemde kasmalar ve kararsızlık ihtimali yüksek oluyor.Ios arka plandaki gereksiz uygulamaların bellek kullanımına izin vermediği için stabil ve akıcı bir işletim sistemi diyebilirim.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Beğenenler: Taxman

dodgerdodger
Üye
tasarımda neden bu kadar inat ediyorlar anlamıyorum. diğer telefonların kopyası olsun demiyorum ama çok kalas yav.
discussioncontroller