ripperkamil93ripperkamil93
Üye
https://www.engadget.com/2018/06/04/asus-rog-gaming-phone-hands-on/

Telefon dışında ne ararsan var, çok sağlam görünüyor
dodgerdodger
Üye
ya bu telefona tak çıkar olayları tutmadı, tutmayacak.

sadece şu yanlara baskıya duyarlı tetik tuşları hoş olmuş.
rubyredrubyred
Üye
dodger dedi:

ya bu telefona tak çıkar olayları tutmadı, tutmayacak.

sadece şu yanlara baskıya duyarlı tetik tuşları hoş olmuş.

gaming phone için gayet yerinde eklentiler. hangi markaydı unuttum o polaroid eklentisi, ek batarya gibi normal telefonda gerçekten tutmayan şeyler değil.

Beğenenler: Dharkan

dodgerdodger
Üye
bugüne kadar joystick falan zaten vardı telefonlar için. kaç kişide gördünüz? android oyunu oynamak için kaç kişi o zımbırtıları yanında taşıyacak?

tasarım falan hoş ama bunlar tutacak konseptler değil.

Beğenenler: Taxman

DharkanDharkan
Üye
Güzel ama bence de tutmayacak

PS4 + Switch alacağın paraya (hatta aksesuarlarla daha pahalıdır belki ) sikimsonik mobil oyunların olduğu "oyun telefonu" alacaksın.
rubyredrubyred
Üye
dodger dedi:

bugüne kadar joystick falan zaten vardı telefonlar için. kaç kişide gördünüz? android oyunu oynamak için kaç kişi o zımbırtıları yanında taşıyacak?

tasarım falan hoş ama bunlar tutacak konseptler değil.

ben zaten kesin tutar piyasa artık bunun üzerine gider demiyorum ama pubg gibi bir oyun masaüstü ile aynı şekilde aktarıldı mobile ve bu eklentiler de diğerleri gibi çok sikimsonik değil oyun oynayacak adam için hoş ekstralar.
MuhallebiMuhallebi
Üye
Salaklar pubg gibi moda olan ama asla adam gibi oynanamayacağı için gelip geçici oyunlara kastıracaklarına şu aletleri bir gameboy bir psp haline getirmeye çalışsa ya.
Zodiac
Üye
dokunmatikle oyun oynamak touchpadle fps oynamakla ayni sey. nvidia shield xperia play ciktiginda ses yok asus razer oyun telefonu yapinca vauuuv.

bunu alan oculus rifte de atlamistir klavyesi kasasi her boku rgbdir.
salih32salih32
Üye
xiaomi mi 8 fiyatlar belli olmuş

Xiaomi Mi 8 6GB RAM-64GB depolama alanı: 3202 TL (Siyah)
Xiaomi Mi 8 6GB RAM-128GB depolama alanı: 3524 TL (Beyaz)
Xiaomi Mi 8 6GB RAM-128GB depolama alanı: 3264 TL (Siyah)
Xiaomi Mi 8 6GB RAM-256GB depolama alanı: 3717 TL (Beyaz)
Xiaomi Mi 8 SE 6 GB RAM-64GB depolama alanı: 2620 TL (Beyaz)
Xiaomi Mi 8 Explore Edition 8GB RAM-128GB depolama alanı: 4227 TL
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
buradan almanın pek bir mantığı yok, halen resmi/yetkili distribütör eliyle ve yetkili servis güvencesinde değil serbest ithalatçı eliyle ve arıza halinde bu serbest ithalatçılarca anlaşılan servislerde heder edilir şekilde gelen bir cihaza o kadar para verilmez.

Explorer Edition'ın fiyatı 570-580 dolares civarı olacaktı yanılmıyorsam, hadi 600 dolar olur o fiyat de BAE ülkelerinde -ki olmaz o kadar-, getirince ya da getirtince e-devlet üzerinden pasaporta imei kaydı için de 150TL küsür bayılınıyordu en son.

dolayısı ile 3000TL'yi bulur bulmaz, 1227TL'yi* de herhangi bir kaza/kırım ya da arıza durumunda işini doğru düzgün yapan bir serviste ücretine mukabil hizmet almak için -o da gerekirse- kullanırsınız.

diğer seçenekler bu yolla çoook daha ucuza gelecektir tabi.

HTC 10'un distribütör garantili 3200TL'ye itelendiği vakitlerde -ki Türkiye'ye resmi ithalat yoluyla getirilen cihazların azımsanmayacak bir kısmı üretim hatalıydı, Android 8.0'ı bile daha 2-3 hafta önce o da diğer tüm ülkelerden aylar sonra oluyor bu ancak dağıttılar. cihazla ilgili ülkemizdeki forumlar tüketici hakem heyetleri ve mahkemelerde değişim ve para iadeleri ile uğraşanlarla dolu- ben Dubai'den 1100TL'ye getirttim, yönetmelikte belirtilene göre süresi geçmemiş yurtdışı çıkışım olduğu için kolayca pasaportuma da kaydettirdim, halen de sorunsuzca kullanıyorum.

vermeyin abicim değil Xiaomi'ye hiçbir markaya o paraları. bunun 1 otomobil alırken 1.5 otomobil de devlete almaktan zerrece farkı yok zira.

ha bir de Mi 8'in tepe model dahil hiçbir modelinde bırak 4K 60FPS video kaydını 1080P 60FPS video kaydı bile yok donanım fazla fazla fazla uygun olduğu halde, hepsi 30FPS kilitli. her ne kadar DxOMark epey iyi bir not verip en tepede yer alan cihazlar arasında yer verse de yazılım ayağında yine sıçmış Xiaomi belli ki.

dolayısı ile o Sony'lerde falan olan uçuk FPS'lere sahip ultra ağır çekimlerdi falan hikaye bu cihazda normal yollarla. Systemless Root kastırıp Camera2API kurmak falan gerekecek yine. vanilla olarak yok hiçbiri yazık ki, bunları bilip de öyle bilenin cihaza.
discussioncontroller