Android
ReyCey98ReyCey98
Üye

Uygulamalar bir yöntem ile hafıza kartına taşınabiliyordu da, cmd ile falan uğraşmak istemezsin abi. Çok gıcık bir yöntem :D

@ReyCey98 : Yanlış yazmışım ya. Düzelttim şimdi. Update'i Odin ile de yapabilirsin. Telefon Modeli S2 idi galiba ? İstersen link verebilirim.

at at.
salih32salih32
Üye
Bir de Juice Defender programını çok övüyorlar. Şarj süresini acayip uzatıyormuş. Kullanan var mıdır burda?
CúthalionCúthalion
Üye

Şöyle gözüküyo işte http://www.imgur.com/bDIUXAh.png

Bence yeterli boş alan var. Ve boyut doğru bence abi. :)

Doğru olur mu abi, en az 1 gb o oyun. =)
AlternativeAlternative
Üye
@Reycey98 : Türkçe dil desteği yok sanırım romda. Sorun olmaz umarım.

@salih32 & @Cúthalion : Hahaha haklısınız :) Fifa12'nin üzerine tıklayıp detayları görebilirsin. O 1.2Gb'ın data'ya ait olması gerek. Bakar mısın data boyutuna ?
salih32salih32
Üye
Xplore yükledim oyunun yüklü olduğu dizine gittim öyle gördüm gerçek boyutunu :D

Bu arada 4.0.4'e güncelleyemiyorum ben Xperia U için çıktı halbuki. Update Center da PC Companion da denedim ikisi de son güncellemeler yüklü zaten dedi. Acaba güncelleme Türkiye'ye mi gelmedi desem, millet çatır çatır güncelledi.
FirewingFirewing
Üye
Benim arkadaşta da var aynı dert. İkimizin telefonu da aynı mağzadan, aynı zamanda alındı. İkisi de Xperia U. Ben 4 e yükselttim, o yükseltemedi, seninle tam tamına aynı dertten muzdarip.

Sony ye mail atmak ya da telefon açmak lazım.
salih32salih32
Üye
Sahi hiç aklıma gelmemişti dandik ingilizcemle bi mail atayım :D

"I have Xperia U but I can't update it to 4.0.4. When I try it says I already have the latest update. I have 2.3.7." dedim bakalım ne zaman dönecekler.
FirewingFirewing
Üye
Abi Türkiye merkezine atsan da olurdu :D
Bi gelişme olursa bana öm atar mısın?
salih32salih32
Üye
Tamamdır abi.

Sony'den şöyle bi mail geldi. Beklicek miyim yoksa o referans numarasıyla bi yerlere bi giriş yapıcam?

Spoiler:
Thank you for contacting the Sony Xperia Contact Center. Your question has been registered and the reference number is 1-532******.

Please do not respond to this mail since it will not be delivered to any recipient.

For future emails concerning this case please include the following line in the message subject field: 1-532******

What about a visit at www.sonymobile.com?

Does your Sony mobile phone have the latest software? Check and update now using the Sony Mobile Update Service on http://www.sonymobile.com/update

[THREAD ID: 1-8T4JI6]

-----Original Message-----
From: salihkoc92@gmail.com
Sent: 2/10/2013 02:57:10 PM
To: questions.tr@support.sonymobile.com
Subject: Phones Question to support

From:
Subject: Phones Question to support
Phone model: Xperia U
IMEI:

I have Xperia U but I can't update it to 4.0.4. When I try it says I already have the latest update. I have 2.3.7.

Additional information:
First Name: Salih
Last Name: Koç
e-mail: salihkoc92@gmail.com
Phone number:
City:
Postal code:

--
Recipient: questions.tr@support.sonymobile.com
This mail is sent via contact form on Sony Mobile Global-UK http://www.sonymobile.com/global-en/
Lonly_Wolf
Üye
Android oyunlarını bırakın
Hepsi çöp
Gameboid kurun
ve el konsolunuzun keyfine bakın
discussioncontroller