Android
FirewingFirewing
Üye

Tamamdır abi.

Sony'den şöyle bi mail geldi. Beklicek miyim yoksa o referans numarasıyla bi yerlere bi giriş yapıcam?

Spoiler:
Thank you for contacting the Sony Xperia Contact Center. Your question has been registered and the reference number is 1-532******.

Please do not respond to this mail since it will not be delivered to any recipient.

For future emails concerning this case please include the following line in the message subject field: 1-532******

What about a visit at www.sonymobile.com?

Does your Sony mobile phone have the latest software? Check and update now using the Sony Mobile Update Service on http://www.sonymobile.com/update

[THREAD ID: 1-8T4JI6]

-----Original Message-----
From: salihkoc92@gmail.com
Sent: 2/10/2013 02:57:10 PM
To: questions.tr@support.sonymobile.com
Subject: Phones Question to support

From:
Subject: Phones Question to support
Phone model: Xperia U
IMEI:

I have Xperia U but I can't update it to 4.0.4. When I try it says I already have the latest update. I have 2.3.7.

Additional information:
First Name: Salih
Last Name: Koç
e-mail: salihkoc92@gmail.com
Phone number:
City:
Postal code:

--
Recipient: questions.tr@support.sonymobile.com
This mail is sent via contact form on Sony Mobile Global-UK http://www.sonymobile.com/global-en/

Sorunuz sıraya alındı diyor. Bekleyeceğiz. İleride bu durum ile alakalı bir sorunuz daha olursa referans numarasını kullanın diyor.
salih32salih32
Üye
Bekleyelim bakalım.

Aynı soruyu destek forumlarına da yazdım şu cevabı aldım

Spoiler:
image
FirewingFirewing
Üye
Carrier/network dediği kim ki?
Zodiac
Üye
gsm operatoru iste avea turkcell falan.
FirewingFirewing
Üye
Çok saçma değil mi ya? Donanımı neden bağlasın şebeke :S Arkadaş da avealı, ben de avealıyım, ben güncelledim ama onunki "zaten güncel bu" diyor.
AlternativeAlternative
Üye
@salih32 : Şuradan bakabilirsin güncellemeye. Bir kontrol et istersen.
salih32salih32
Üye
Ordan da bakmıştım abi ama yok o da telefonunuz güncel diyo
AlternativeAlternative
Üye
Firmaların neye göre dağıttığını öğrensek belki bir işlem yapılabilir. Acaba IMEI adresine göre mi update geliyor?
PiranhaPiranha
Üye
Mis gibi Android Jelly Bean(JB) 4.1'de geliyor abiler, Sony baba Xperia kullancılarını unutmadı büyüksün. Getirmişken bari 4.1.2 yerine 4.2.1 getirsede bişeye benzese :lol: Xperia S için mesela bakalım ümitliyim gelirse 4.2 olur mutlaka. 2011 model Xperia'lar malesef ICS 4.0.4 sonrasını göremeyeceler(miş) :( Xperia U veya P modelleri JB alacak mı bu da tam belli değil.
darkredangeldarkredangel
Üye
Sagdan soldan indirdigimiz oyunlari apk olarak tablete/telefona atinca Google reyiz "ne ayaksin, ahmetli oyun kullaniyorsun" diye atarlanabiliyor mu? Google hesabimi banlayabilir mi yani?
discussioncontroller