Yeni Forum Moderasyonu
TodzaTodza
Üye

Judge Dredd esintisi de var. Abiler o kadar kötü değil forumun hali, yapmayın :(

Yok be ondan dolayı değil, hoş bir gönderme olur diye yaptım :lol: (ve ayağınızı denk alın diye tabii nıhahah :devilish: :P )
PiranhaPiranha
Üye
GuaRDiaN_FoR_ToDZa senden korkulur valla :devilish:

EDIT_:

Todza'nın nickini copy/paste mi yaptın? Teker teker shift'e basmamışsındır umarım.

Hele Caps-Lock'a basarak yazdıysan daha kötü...

Abi elemanın nickname'i bile özel nasıl klavyeden tek tek basıp yazarsın ömür yetmez ha bide caps-lock diyorsun daha fena :pleased:
SamsonSamson
Üye
Todza'nın nickini copy/paste mi yaptın? Teker teker shift'e basmamışsındır umarım.

Hele Caps-Lock'a basarak yazdıysan daha kötü...
TodzaTodza
Üye
Tekrar yazmam gerektiğinde sıkıntı oluyor evet, şifremin de 21 karakter olduğunu göz önüne alınca baya uğraşıyorum evden girmediğimde :lol: Bir ara üşenmezsem yeni hesap alacağım Todza diye ama bakalım, değiştireyim müdür dedim halk isyan çıkarır dediler kaldı öyle :)
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Kullanıcı adına bütün karakterleri küçük girsen de oluyor usta.
SamsonSamson
Üye

Tekrar yazmam gerektiğinde sıkıntı oluyor evet, şifremin de 21 karakter olduğunu göz önüne alınca baya uğraşıyorum evden girmediğimde :lol: Bir ara üşenmezsem yeni hesap alacağım Todza diye ama bakalım, değiştireyim müdür dedim halk isyan çıkarır dediler kaldı öyle :)

Öyle bir şeye isyan edecek adamı banlayın zaten. Daha rahat olur.
LovermanLoverman
Üye

Demokrasi çok overrated ya.

TodzaTodza
Üye

Yapma yav :lol:

Öyle bir şeye isyan edecek adamı banlayın zaten. Daha rahat olur.

Nick değişikliği yapılmıyor ya forumda, ayrımcılık olmasın dediler, meeh dedim ben de viski ve puromla 32. kattaki süitimden Central Park'ı izlemeye devam ettim :beatnik2:
BiqBossBiqBoss
Üye

Yapma yav :lol:

image

Bir kereliğne yapsalar şu nick değişikliğini güzel olurdu.
AtKafası
Üye
Ajasfj adamın forum şifresi 21 karakter, kredi kartı şifresi 140 karakter falandır heralde.
discussioncontroller